Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

Inače, Liverpul je navodno veoma blizu dovođenja Džejmsa Mekartija (vigan), a možda i Skota Dana (Birmingem). Ovaj drugi je lokalac i zagriženi navijač Liverpula i mogao bi da dođe, ukoliko se dogovor sa Gerijem Kejhilom ne postigne.Juve pitao da li je Aguero na prodaju, ali bez konkretne ponude.

Link to comment
  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

Čini se da je Lazio doveo Lorika Canu i Senada Lulića, spominju se Trezeguet, Gilardino, Maxi Lopez i Klose. Zarate bi mogao negdje u Španiju ili u Englesku.

Link to comment
Zokora u TrabzonuSevilla otkupila od Barce CaceresSevilla očigledno čisti ceo vezni red. Izgleda da će otići svi igrači koji su tu igrali do ovog januara i da će ostati samo januarske novajlije Mendel i Rakitić. Renato otišao u Botafogo. Cigarini se vraća u Italiju posle neuspešne pozajmice. Guarante je otpisan i ostalo je da prodaju samo Romarica za koga ima ponuda. Stigao je Trohowski pre par dana.
Link to comment

mislim da sam negdje procitao da hoce da zadrze guarentea [valjda je imao i neke povrede?]. za cigarinija je steta, ali realno, on je jedan od onih simpaticnih majstora za male klubove

Link to comment

Badelj povezan sa Totenhemom, cena nikakvih 10 meleona. Da sam navijac Dinama, ne znam kako bih se suzdrzao da ne nalupam Mamica. Covek je do sada prodao igrace za vise od 70 miliona.

Link to comment
mislim da sam negdje procitao da hoce da zadrze guarentea [valjda je imao i neke povrede?]. za cigarinija je steta, ali realno, on je jedan od onih simpaticnih majstora za male klubove
Obojica su bili povređeni jedan deo sezone, istina Guarente je povređen još od novembra. Nisam siguran da baš previše na njega računaju. Ono što je bitno je da uzmu Bielsu za trenera. Vezni red Medel, Raktić i Trohowski za sada obećava, ali fali bar još dva dobra igrača. Negredo je dobar, doveli su pojačanje, tako da mogu da tapnu i Kanoutea i Konea. Krila ništa ne bi dirao.Mislim da od Cigarinija nismo videli poslednje, vratiće se on u Napoli kao bitan šraf.
Link to comment

bayern uzeo rafinhu iz djenove za 6 milionamurinjo navodno stavio higuaina na transfer listu, i trazi 25 miliona. to mi djeluje previse malo, u odnosu na neke druge transfere, ali ako je tacno - ko god ga dovede, napravice odlican posaojuve blizu dovodjenja becka iz hoffenheima.

Link to comment

higuain je retard kojem je potrebno 4 zicera da bi dao 1 gol. da dobije 15 i da peva. benzema je daleko kompletniji i bolji cf od njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...