Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

Kad smo kod Grka i grčkih pandura:Altered mug shots spur police beatings probeA Greek prosecutor ordered an investigation on Monday (local time) into whether four suspected bank robbers were beaten in custody, after police published mug shots that were altered to make their injuries appear less severe.NikolaosRomanos.jpg PS: Klinci su anarhisti koji pljačkaju banke, moram priznati da ne razumem baš najbolje taj stav.

Edited by zorglub
Link to comment
PS: Klinci su anarhisti koji pljačkaju banke, moram priznati da ne razumem baš najbolje taj stav.
Šta tu ima da se ne razume? Ne može legitimnija pljačka od pljačke banke.
Link to comment
Pa da, čitao sam negde, pred one izbore u Grčkoj da Francuska daje kredite da bi Grčka nastavila da kupuje naoružanje koje joj ne treba od Francuske.
I ja sam negde pročitao da je jedan od uslova za ove silne kredite "za spas Grčke" bilo i neodustajanje od potpisanih ugovora sa nemačkom i francuskom vojnom industrijom, ali sve kao nisam nešto hteo da verujem. Onako, sa ljudske strane. Posle sam skapirao da je sve to samo biznis i vođenje računa samo i jedino o sopstvenom dupetu.
Link to comment
  • 3 months later...

himna :cry:

EDITkakva metafora... hor i orkestar ugašene ERT pevaju himnu i plačuRIP Jelada Edited by Arbeitmann
Link to comment

jel ovo rekordnih 14% za Kroulijevce ? :ph34r:edit: Pasok izjednacen sa KKE :0.6:

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
himna :cry:
EDITkakva metafora... hor i orkestar ugašene ERT pevaju himnu i plačuRIP Jelada
u kakav me je bedak ovo bacilo sinoc kada sam videopola noci sam se okretao kao ventilator
Link to comment
×
×
  • Create New...