Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

Nationwide 23%: ND 31% SYRIZA 26% PASOK 13%mnjah. smanjice se razlika, ovo su ruralni rezultati, ali tesko ce Siriza da dobaci do pobede.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

gardijan 7.08pm: Greek web radio and online community, Radiobubble, has this:

First results show left-wing Syriza ahead in the following areas: Attiki, Achaia, Kerkyra, Lasithi, Chania, Heraklion, Rethymno.New Democracy along with Pasok can form a coalition government securing 159 seats.

7.02pm: More on that new poll. The Greece interior ministry has put New Democracy on 31.1% and Syriza on 25.4% after 15% of the votes counted. A caveat however - results are more likely skewed to the right because rural areas go first. Athens is likely to push this again towards the left.

Edited by nautilus
Link to comment

I vec pocinju komplikacije:PASOK officially states that won't participate in any government without SYRIZA in it

Link to comment
I vec pocinju komplikacije:PASOK officially states that won't participate in any government without SYRIZA in it
Ma, gluposti. Kada im zavrnu jajca odredjene cikice ima da traze jos vise da ucestvuju.
Link to comment

21:25 Ministry of Interior rep confirmed on TV that they don't expect any profound changes upon the number of parties exceeding 3% threshold for parliament representation. To this end it seems there'll be 7 parties: New Democracy, Syriza, PASOK, Independent Greeks, Golden Dawn, Democratic Left, Communist Party of Greece (KKE)

Link to comment

prva projekcija rezultataNew Democracy will receive 29.53% of the vote, equivalent to 128 seats.Syriza will receive 27.12% – 72 seats.Pasok will receive 12.2% – 23 seats.Independent Greeks will receive 7.56% – 20 seats.Golden Dawn will receive 6.95% – 18 seats.Democratic Left will receive 6.23% – 17 seats.Greek Communist Party will receive 4.47% – 12 seats.ND + PASOK tek 151evo i linka za pracenje koji su dali na gardijanu http://www.skai.gr/ekloges2012

Edited by nautilus
Link to comment

Koji ce cirkus to biti sa Zlatnom zorom u parlamentu...Nije mi jasno zasto ih jednostavno ne pohapse i posle retroaktivno napisu zakon po kome to moze da se radi.

Link to comment

izgleda da određene državne strukture (policija pre svega) štuju ZZ.do pre par godina su takve kao što su oni razmazivali kao govna po ulici.

Link to comment
izgleda da određene državne strukture (policija pre svega) štuju ZZ.
ma da, ja sam se najezio od onog podatka da vise od pola policajaca glasa za ZZ. to je potencijal za drzavni udar u nekom trenutku buducnosti.
Link to comment
ma da, ja sam se najezio od onog podatka da vise od pola policajaca glasa za ZZ. to je potencijal za drzavni udar u nekom trenutku buducnosti.
Crni Dabo, pa kako se onda nadas da ce da ih pohapse i retroaktivno donesu zakon da to smeju da urade? :D
Link to comment
izgleda da određene državne strukture (policija pre svega) štuju ZZ.do pre par godina su takve kao što su oni razmazivali kao govna po ulici.
skroz pogresno, razmazivali su extremne levicare, i to uz pomoc ovih. npr. mirne demonstracije u atini, ovi prodju kroz kordon i napadnu demonstrante, onda se pojave anarhisti i slicni da ih jure, ovi se, opet kroz kordon, povuku i to u kasarnu, a kordon ugazi demonstrante jer su ih, jelte, napali. <_< Edited by aram
Link to comment
Crni Dabo, pa kako se onda nadas da ce da ih pohapse i retroaktivno donesu zakon da to smeju da urade? :D
To se ja svadjam sa monitorom, ne obracaj paznju.I osecam neki debilni ponos zbog toga sto je ono najgore sto mi imamo, Dveri, toliko benigno da se ne usudjuje ni da trazi zabranu abortusa a kamoli nesto gore od toga. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
×
×
  • Create New...