Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

ako ne žele da im kroz koju godinu sino-ruska mornarica izvodi manevre u Egeju.

Ovo je realisticno taman koliko i ideja da ce zdruzene pakistansko-indijske snage odrzavati mir u Palestini... Odnosi Kine i Rusije mogu biti korektni - i nista, ali nista vise od toga. 

Link to comment

Srbi™ možda imaju još sto puta gore mišljenje o domaćim tzv humoristima, proveri.

Statistika ocigledno govori drugacije... sem ako tu ne nalazis neku zaveru ™ protiv nebeskog naroda ™.

Link to comment

Osim toga ovde se tupi individualno a ne kolektivno,

Tvoje "ovde" se verovatno odnosi na forum, a on je pricao o RL, za koji je statisticki izvesno da Kursadzijama, Ivanovicima i slicnim g...ima po popularnosti konkurenciju predstavljaju samo dve stvari: aleksandar vucic i Peconi-Maric-DB-ov novi rijaliti "Maldivi".

Link to comment

Upristoji se. To "tupe" mozes kuci svojoj, zeni, deci ili koga vec imas kuci. Osim toga ovde se tupi individualno a ne kolektivno, bilo bi zgodno da to naucis pre nego sto se raspistoljis na forumu.

 

Pa nisi ti jedini Srbin građanin Srbije od koga sam to čuo.

 

I, šta bi, znaš li nemački ili ne?

Edited by vememah
Link to comment

Statistika ocigledno govori drugacije... sem ako tu ne nalazis neku zaveru ™ protiv nebeskog naroda ™.

Jedina zavera koju nalazim je ona da se ovaj forum sahrani esencijalnim idiotlukom destilovanim iz: a)tripa da kada jedan nacionalno neizjašnjen PPP forumaš u svoje ime tj svoj nick odvali nešto na nemački račun to znači da "Srbi tupe o Nemcima" pa odmah valja krenuti u kontranapad; i b)ničim izazvanog advokatisanja takvih tripova.

Link to comment

kada jedan nacionalno neizjašnjen PPP forumaš u svoje ime tj svoj nick odvali nešto na nemački račun to znači da "Srbi tupe o Nemcima" 

Nacionalno izjasnjavanje je samo po sebi idiotluk - sto bi, ako se protiv potonjeg boris, trebalo prvo da uzmes u obzir. Drugo, imas relevantna istrazivanja koja pokazuju da je negativno misljenje o Nemackoj u Srbiji jako ukorenjeno (za razliku od dobrog dela sveta, sto me je i licno zacudilo, u najvecem broju anketiranih zemalja Azije i Afrike Nemacka je u prvih pet po pozitivnom misljenju o istoj), tako da nije nikakvo cudo da se na stvari koje dolaze iz Nemacke ovde gleda sa automatski negativnim predrasudama. Trece, nije ti palo na pamet da u spektar idiotluka ukljucis post forumasa koji je sadrzao ociglednu etnicku stereotipizaciju o odsustvu smisla za humor kod Nemaca, koji je i generisao kontroverzu, vec si ukljucio samo reakciju na isti. Sto je licemerno. 

Link to comment

Kad god uklizaju u forumski teren branitelji vrednog NemstvaTM, ja odma vidim Batu Stojkovića u crnom odelu sa šeširom!

Što ti je stereotipizacija  :cry:

Edited by akibono
Link to comment

Pa nisi ti jedini Srbin građanin Srbije od koga sam to čuo.

 

I, šta bi, znaš li nemački ili ne?

 

Ne znam ni jidis ili gruzijski ali, hvala Bogu, postoje i prevodi.

Link to comment

Eto, politički korektno po tvojoj želji.

OK. Zatrovasmo dobar topik pa će dobra moderacija doći sa metlom, samo da napomenem da se ono o idiotluku nije odnosilo na tebe.

Link to comment

topik ne da nije dobar, već je s početka, umoren površnim, neobrazloženim, kvalifikatornim... iskazima koje u pisanom obliku, a da nisu po sredi, hm, pisma, jedino internet može da trpi...

 

apsolutno ništa nije doprineto razumevanju problematike

Link to comment
×
×
  • Create New...