Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

^^

:lol:

 

ja ne znam koliko Grci to njima mogu da daju u vlasništvo sve i da hoće

 

Pa dobro, mogu i da iznajme na sto godina, sa automatskim produženjem osim u slučaju da se obe strane dogovore da ga ne bude.

 

Eno Ameri plaćaju celih 4000 dolara godišnje Kubi za 120 km² Gitma, siguran sam da bi Nemci ponudili nešto bolju cenu od njih.

Edited by vememah
Link to comment

Erm, kako da ti kažem, postoje zemlje koje ne žele da vide Nemačku kao potencijalnu mediteransku silu, pa čak ni na samo sto godina

Link to comment

Nek daju plan c i sta su dobili?nijedna vlada nece to izdrzati.ubrzo kaos ali ne samo u "beznacajnoj" grckoj.ulog je veliki,veci i od nemacke i od grcke.tesko da je usamerima i mudrome londonu potrebna drahma i sve sto sledi.moje drage nemcuge treba da potvrde svoju ulogu i nadju saveznike osim "tradicionalne".nikad to nisu znali.sad se ponasaju najrigidnije moguce i najbriselskije sto ne ide u ovakvom sistemskom problemu.ne verujem da im je dojadila eu i ez.jos uvek

Link to comment

Erm, kako da ti kažem, postoje zemlje koje ne žele da vide Nemačku kao potencijalnu mediteransku silu, pa čak ni na samo sto godina

 

Pre će Grci da objave rat Nemačkoj nego da im ustupe ili iznajme 1 m2.

Link to comment

Pošto američki sekretar za finansije Lu nije pozitivno odgovorio na Šojbleovu opasku na G7 "ako vam je stalo do Grčke platite 50B evra" rešio je Šojble da se osigura kod Grka...

 

edit: nebitno

 

edit2: Apsolutno je za Grke bolji Grexit, a to je i namera ovakvog teksta. 

Edited by Prospero
Link to comment

 

 

Tako i ovi treba da odgovore. Da nađu ono što je Šojbleu najvažnije, sve ostalo prihvate, a to odbiju. I realno...set the stage for a fight. 

 

 

Kasno edituješ :P

Edited by MancMellow
Link to comment

 

Pa izboksovali su da ih Šojble još juče ne išutira napolje. Na kraju može biti da su im Frenchies učinili medveđu uslugu kad vidim tekst bejlauta.

 

 

O, da.

 

 

 

No haircuts inside euro but a "possible restructuring" if Grexit is a huge sweetener designed to boost support for Grexit in Greece.
Edited by Budja
Link to comment

Nije trebalo, bar bi spasio i sebe i nas ostale ovolike kolicine budalastina koju si isprosipao.

 

Sta se desava sa ovim forumom? Nekad su ovde dolazili samo ljudi s mozgom. Ko je uopste otkrio PPP ovakvim tantuzima?

 

dobro bre nemoj od pojedinačnog ukliza da praviš slučaj  :fantom:

mada da je jak ukliz, mnogo je jak  :lolol:

 

very FB92... 

Link to comment

Ali jednu stvar su zaista na putu da urade ovakvim pristupom. Ako isteraju Grčku iz EZ, Cameron će krvi da im se napije od zahteva upravo znajući da ne žele u dve godine da faktički gledaju raspad EU. Sad ćute ko zaliveni i čekaju rasplet.

Edited by MancMellow
Link to comment
×
×
  • Create New...