Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

Nemci: mora ovako

Grci u Briselu: ne može

Nemci: mora

Grci u Briselu: referendum!

Referendum: Ne može

Nemci: Ne može

Ameri: Može

Grci: može

Nemci: može

 

Mislim da precjenjujes ulogu Amerikanaca.

Link to comment

Jbg, nadala sam se da grešim.

Očekivala sam da će Ameri da pritisnu Nemce a ne Grke.

Prve tri stavke manje više, zapela sam kod 4. Pension reform

i ponadala se da loše razumem :(

 

Ništa, Varufakis budući revolucionar!

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Mislim da precjenjujes ulogu Amerikanaca.

 

dobro, ima i francuza, ali ne uklapa se najbolje, a i ne mogu oni da pritisnu Lestonije™ ko što ovi mogu

Link to comment

Jbg, nadala sam se da grešim.

Očekivala sam da će Ameri da pritisnu Nemce a ne Ruse.

Prve tri stavke manje više, zapela sam kod 4. Pension reform

i ponadala se da loše razumem :(

 

Ništa, Varufakis budući revolucionar!

 

kakve Ruse?  ^_^

 

Koliko su pritisli Švabe ćemo videti kod dugova, a i kod prihvatanja ovih manjih kompromisa. Drugo, pitanje je dal bi ovi išta pregovarali sa Ciprasom da nije bilo nekog pritiska

Edited by MancMellow
Link to comment

kakve Ruse?  ^_^

 

Koliko su pritisli Švabe ćemo videti kod dugova. Drugo, pitanje je dal bi ovi išta pregovarali sa Ciprasom da nije bilo nekog pritiska

Grke, slušam vesti a oni pričaju o Rusima.

Link to comment

Pa ne znam baš, ako su im ovo tražili za 7 milijardi, a sad će da im daju 53 za istu stvar i još možda restrukturiranje duga plus onaj frontloading 35 milijardi pomoći za pokretanje privrede, svakako se može reći da su prošli bolje.

Edited by vememah
Link to comment

Pa ne znam baš, ako su im ovo tražili za 7 milijardi, a sad će da im daju 53 za istu stvar i još možda restrukturiranje duga plus onaj frontloading 35 milijardi pomoći za pokretanje privrede, svakako se može reći da su prošli bolje.

 

da, ono je bila priča na nekoliko meseci. ovo je 1 comprehensive agreement

Edited by MancMellow
Link to comment

Da vidimo sta ce biti od otpisa duga.

 

Restrukturianje u smislu produzenja roka otplate je sranje i odlaganje problema do buduceg bankrota. 

 

Otpis duga je minimum koji Cipras mora da dobije, ako ne, dzaba je krecio.

 

 

Pri tome, kako je vise puta ovde spominjano, uopste nije jasno zasto neke logicne polticike odluke nije doneo ranije: zasto je potreban memorandum da se regulise rad televizija?

Link to comment

Neće biti ništa, Merkelova je jasno rekla da je to crvena linija i da se njeno mišljenje nije promenilo od prekjuče do danas.

 

"I have said that a classic haircut is out of the question for me and that hasn't changed between the day before yesterday and today," Merkel told reporters on a visit in Sarajevo.

http://www.dailystar.com.lb/News/World/2015/Jul-09/305925-merkel-insists-greece-debt-haircut-out-of-the-question.ashx

Edited by vememah
Link to comment
×
×
  • Create New...