Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

najludje je da je uros najveci levicarski problem na ovom topiku.
Najludje je to sto iz onih, koji mene prozivaju, izbija zemlja SrBija na svakom koraku, pa podrzavaju grcke "radnike", koji zive na racun onih koji zaista rade, i ne samo da rade, vec se razbijaju od posla, pa ne mogu da zarade onoliko koliko su zaradjivali Grci, jbg...Ko je onda tu levicar, pitanje je sad-onaj, koji podrzava mrave, ili onaj, koji podrzava cvrcka?:rolleyes:
Link to comment
Ma znam, ali pusti vise tog Onazisa. Nepobitno sam dokazao da taj plan nema uporiste u realnosti zato sto 1) nenaseljena ostrva vise nema ko da kupuje, evo gledam ima tri godine jedno od 45.000.000 evra koje se setka izmedju razlicitih agencija, bez uspeha 2) to bi bila kap u moru3) jedno je kada se proda jedno ostrvo bahatom milijarderu, a drugo je kada zemlja donese politicku odluku kaze "Evo, prodajemo deo drzavne teritorije da namirimo poverioce". Da li si svestan da se tu radi o napustanju celog ustrojstva sveta kakav danas poznajemo, uvodu u nove ratove za redefinisanje teritorija? Uveren sam da taj zadrigli nemacki kobasicar koji priziva takve stvari ima u vidu velike uzore u proslom veku i veliku volju da ispravi vajmarske nepravde.
Ma razumem ja tebe u potpunosti. Naravno da ih prodaja ostrva ne moze pomeriti ni 1 procenat dalje od bankrota. Pomenuo sam ostrva i Onazisa da bih pokusao da naglasim to visedecenijsko licemerje prisutno u Grckoj. Ko je jednom prodao ostrvo, ili se saglasio sa tim cinom, moze samo da prica o tome da li je prodaja drugog ostrva isplativa ili ne, a ne da li je prodaja moralna ili ne. Prodao si jednom ostrvo - super, care, to znaci da ti taj koncept nacelno ne smeta. Istrpi sad razne zadrigle nemacke kobasicare koji bi da lesinare u momentima krize.I da, vrlo je moguce da kobasicaru automatski krece desna ruka nagore kada ovih dana pominje Grcku i ostrva. Edited by pacey defender
Link to comment

najludji problem je sto se urosevi postovi iznenada uzimaju za nekakav egzemplar opsteg forumskog stava.meni vaso uopste nije jasno s kim se ti raspravljas i zasto.

Link to comment
najludje je sto uros sebe smatra levicarem LOL
On je samo jedan mali deo. Svakakvih slobodnih interpretacija levice možeš da vidiš na ovom topiku, pa su ovo u Grčkoj čak postali i protesti levičara.
Link to comment
najludji problem je sto se urosevi postovi iznenada uzimaju za nekakav egzemplar opsteg forumskog stava.meni vaso uopste nije jasno s kim se ti raspravljas i zasto.
e nije ni meni jasno, veruj mi. kao raspravljam se, a na ekvidistanci sam. idiotska pozicija. i'm off
Link to comment
Mislim stvarno... totalno si u pravu... Ko je levicar ako ne Liberali! Sledece sto cemo cuti je da Nova Srbija nije levicarska... Ima li desnice u Srbiji???
Za tebe su SPD i PS liberali?Bas mi je zao sto ne postoji savrseni svet u kom vlada Nordic Green Left, jbt.:rolleyes: :D Da, ja jesam levicar, ali levicari podrzavaju mrave, a ne cvrchke, oni pravi levichari, naravno. Edited by uros_s78
Link to comment

I da, samo da dodam. Ovi momenti krize su idealno vreme da se prstom upire u sve osim sebe. Neki za to imaju vise razloga i prava od drugih, ali ce svako misliti da bas on ima puno pravo to da radi. Utoliko je fenomen zadriglog kobasicara veoma slican onom Grku koji ce sada svoj gnev da usmeri na Albanca koji je spreman da radi za upola manje novca od njega.

Link to comment
Mislim stvarno... totalno si u pravu... Ko je levicar ako ne Liberali! Sledece sto cemo cuti je da Nova Srbija nije levicarska... ...Ima li desnice u Srbiji???
Ima, naravno.Evo je brani i napada kolateralne zrtve (njihov izraz, da ne bude zabune) nemira u Grckoj istim recnikom kojim je Slobina stampa 10. marta 1991. godine opisivala tadasnje demonstracije: snage haosa i bezumlja su uradile to i to, svasta nesto, dva izgubljena zivota da ne pominjemo...
Link to comment
Da, ja jesam levicar...
...koji je 90 godina post festum upadao u dokumentovane delirijume radosti zbog ubistva Roze Luksemburg.ne seri.
Link to comment
Pomenuo sam ostrva i Onazisa da bih pokusao da naglasim to visedecenijsko licemerje prisutno u Grckoj. Ko je jednom prodao ostrvo, ili se saglasio sa tim cinom, moze samo da prica o tome da li je prodaja drugog ostrva isplativa ili ne, a ne da li je prodaja moralna ili ne. Prodao si jednom ostrvo - super, care, to znaci da ti taj koncept nacelno ne smeta. Istrpi sad razne zadrigle nemacke kobasicare koji bi da lesinare u momentima krize.
Da ja tebi objasnim razliku izmedju Onazisa i nemacke bahatosti: Onazis je u Grckoj kupio plac.Nemci bi da kupuju nesto drugo...Sreca da Rosbaher prizemlji stvar, ali punoca tona kojom je ta ideja prezvakavana po Evropi govori za sebe.Uostalom, koji moj se i titraju sa tim Grcima.Uvek mogu da ih bombarduju. Edited by woodooinstalater
Link to comment
I da, samo da dodam. Ovi momenti krize su idealno vreme da se prstom upire u sve osim sebe. Neki za to imaju vise razloga i prava od drugih, ali ce svako misliti da bas on ima puno pravo to da radi. Utoliko je fenomen zadriglog kobasicara veoma slican onom Grku koji ce sada svoj gnev da usmeri na Albanca koji je spreman da radi za upola manje novca od njega.
Ako pod zadriglim kobasicharem podrazumevash nemackog poreskog obveznika-Ne, odnos nemackog i francuskog poreskog obveznika prema grckim neradnicima nije i ne moze biti isti kao odnos grcke fasisticke drzave prema Albancima.Prvo je produkt toga sto nemacki poreski obveznik dirinci da bi grcki neradnik lenstvovao i dobijao duplo vecu platu nego on + 13.i 14.platu, a drugo je produkt grckog fasistickog odnosa prema Albancima, drzanja istih u segregaciji u Grckoj i nepriznavanjem statusa manjine Albancima!
Link to comment
Ima, naravno.Evo je brani i napada kolateralne zrtve (njihov izraz, da ne bude zabune) nemira u Grckoj istim recnikom kojim je Slobina stampa 10. marta 1991. godine opisivala tadasnje demonstracije: snage haosa i bezumlja su uradile to i to, svasta nesto, dva izgubljena zivota da ne pominjemo...
Ovo je toliko bezobrazan post, da je to prosto bljutavo. Na protestima u Srbiji tokom devedesetih apsolutno nikada se nije dogodilo da krivicom ucesnika protesta pogine neko ko nije direktni ucesnik protesta.
Link to comment
Ako pod zadriglim kobasicharem podrazumevash nemackog poreskog obveznika-Ne, odnos nemackog i francuskog poreskog obveznika prema grckim neradnicima nije i ne moze biti isti kao odnos grcke fasisticke drzave prema Albancima.Prvo je produkt toga sto nemacki poreski obveznik dirinci da bi grcki neradnik lenstvovao i dobijao duplo vecu platu nego on + 13.i 14.platu, a drugo je produkt grckog fasistickog odnosa prema Albancima, drzanja istih u segregaciji u Grckoj i nepriznavanjem statusa manjine Albancima!
isuse.gif jbt, ti se ili dobro zezas ili si temporalno poludeo laugh.gif
Link to comment
isuse.gif jbt, ti se ili dobro zezas ili si temporalno poludeo laugh.gif
Ni jedno ni drugo. Poznat je odnos Grcke prema Albancima u njoj.@ pacey-upravo. Edited by uros_s78
Link to comment
×
×
  • Create New...