Jump to content

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

pa rek'o sam punk politics :D

 

A prilican je broj onih koji su mu mnogo veci problem od Engleza...

ma odlican je taj rezon grcima, dok su se zaduzivali verovali su u institucije, a sad kad treba vracati punk is not dead :D

 

jos kad bi neko bio blesav da padne na to..

 

elem cudo jedno kako price o duhovnim vrednostima dodju na dnevni red tek kad para nestane

kako je to tuzno u stvari..

jel tako hella :D

Link to comment

ma odlican je taj rezon grcima, dok su se zaduzivali verovali su u institucije, a sad kad treba vracati punk is not dead :D

 

Komplikovano je to Leia  ^_^

Edited by MancMellow
Link to comment

tako je. u svakom ludilu postoji sistem :)

 

meni sjajno sto coveka predstavljaju kao maga za ekonomiju i game theory, a prica kao da za zero sum game nikad cuo nije

 

Kad nekog kritikujes, ako si posten, realista i prakticna osoba, kritikujes ga u odnosu na nesto. U poredjenju sa EU birokratskim olosem ovaj je doktorirao ne samo astrofiziku, nego i visu metafiziku sa osvrtom na istoriju pojedinacnih cestica Suncevog sistema. A sto se tice stila, mogu samo da izjavim da ko se ne lozi na Varufakisa nije zensko, a bogami ni musko.  :fantom:

Link to comment

Kad nekog kritikujes, ako si posten, realista i prakticna osoba, kritikujes ga u odnosu na nesto. U poredjenju sa EU birokratskim olosem ovaj je doktorirao ne samo astrofiziku, nego i visu metafiziku sa osvrtom na istoriju pojedinacnih cestica Suncevog sistema. A sto se tice stila, mogu samo da izjavim da ko se ne lozi na Varufakisa nije zensko, a bogami ni musko.  :fantom:

pa ja lepo rekoh da mu je prica super, samo sto kazes bolje da je koristi kad muva zenske..

 

narocito ovaj deo o postenju, vernosti pravim vrednostima, pa ubaci i malo punk vajba da se vidi ko je musko..

po vazecim statistikama prolazi u 97,6% slucajeva :D

Link to comment

Koliko ja vidim, ne prolazi prica lose ni kod biraca, ne samo kod zenskadije... 

 

A sad najozbiljnije, skroz nezavisno od toga sto nudi kao resenje, covek ukazuje na realan problem i poziva EU nojeve da izvade glave iz peska. Kako solidarnost i gledanje sire slike mogu da budu negativni i za podsmeh, beats me.

Link to comment

Koliko ja vidim, ne prolazi prica lose ni kod biraca, ne samo kod zenskadije... 

 

A sad najozbiljnije, skroz nezavisno od toga sto nudi kao resenje, covek ukazuje na realan problem i poziva EU nojeve da izvade glave iz peska. Kako solidarnost i gledanje sire slike mogu da budu negativni i za podsmeh, beats me.

pa sta ce ljudi, ocajni a on tako leeepo prica :)

 

ukazivanje na solidarnost i siru sliku iz pozicije nekog ko je zaduzen kao khm..grcka, moze kod publike da izazove samo jos dublje zarivanje glave u pesak.. i zakopavanje i novcanika za svaki slucaj :D

Link to comment

Ne prica (samo) lepo, nego ostroumno i sa vizijom.

 

Gresis ako mislis da Grcka nema nikakav leverage, samo to mogu da ti kazem. A gresis i ako mislis da svetu nisu potrebni ovakvi ljudi.  

Link to comment

Ne prica (samo) lepo, nego ostroumno i sa vizijom.

 

Gresis ako mislis da Grcka nema nikakav leverage, samo to mogu da ti kazem. A gresis i ako mislis da svetu nisu potrebni ovakvi ljudi.

 

aman od pocetka pricam da prica kao takva nije uopste losa, samo je u ovom kontekstu krajnje deplasirana i vuce na muljanje.

 

na stranu to sto nema nikakve sanse da se ovako nesto realizuje globalno, prosto zato sto ljudi uglavnom vise vole da trose kredite a posle da kukaju nego da rade, stvaraju, i ne daj boze dele s drugima..

inace bi valjda i taj socijalizam bio malo uspesniji u praksi

Link to comment

Da citiram samog Mr. Varufakisa: "A good fight is worth fighting."  Inace ne podnosim cinicne ljude i cinican pogled na svet koji se prodaje za mudrost, tako da cu prepustiti nekom drugom da ti odgovori na ovo.

Link to comment

elem cudo jedno kako price o duhovnim vrednostima dodju na dnevni red tek kad para nestane

kako je to tuzno u stvari..

jel tako hella :D

 

imam jednog poznanika koji se jako obradovao pobedi sirize zašto zato što njemu nije u redu da samo ja imam kapital nego bi i on da ima kapital iako ne zna kako se to stiče ali mu je to nešto extra

 

shodno tome bilo bi ok da država uzme od mene i dadne njemu koji nije slušao pametnije od sebe nego je belolistićario šakom i kapom :fantom:

Link to comment

shodno tome bilo bi ok da država uzme od mene i dadne njemu koji nije slušao pametnije od sebe nego je belolistićario šakom i kapom :fantom:

a ti si inače prvi milion zaradio nosajući gajbicetm  :fantom:

a ovi drugi, ko im je kriv kad neće da radetm  :fantom: 

Link to comment

imam jednog poznanika koji se jako obradovao pobedi sirize zašto zato što njemu nije u redu da samo ja imam kapital nego bi i on da ima kapital iako ne zna kako se to stiče ali mu je to nešto extra

 

shodno tome bilo bi ok da država uzme od mene i dadne njemu koji nije slušao pametnije od sebe nego je belolistićario šakom i kapom :fantom:

Nisam ne prodajem, samo se hvalim :D

Link to comment

Da citiram samog Mr. Varufakisa: "A good fight is worth fighting." Inace ne podnosim cinicne ljude i cinican pogled na svet koji se prodaje za mudrost, tako da cu prepustiti nekom drugom da ti odgovori na ovo.

vazi :)

a taj citat bolje nek patentira, da mu ne mazne brus vilis ili tako neki fajter i stvori kapital nicim zasluzeno

Link to comment
×
×
  • Create New...