Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

 a mogao je lepo da jos sedi u srs i proklinje politiku EU,ameriku i njene satelite* u maniru old skul patriotizma 90s,i hvali grcki prkos*i pravoslavnu bracu ruse

 

to je za sledece izbore i garant ih dobija sa apsolutnom vecinom, naucio covek znanje i shvatio sa kakvim glasackim materijalom ima posla

Link to comment

Љубоморан је магарац, бре.

 

Na šta je, pitam se, ljubomoran? Čovek ima daleko bolji izborni rezultat od Sirize. E sad, ja to razmišljam iz perspektive normalnog čoveka, a on je psiho.

Link to comment

uglupani & ulupani, opaka konbinacija, jeza me hvata na sta ce ovo da lici za godinu-dve

 

ne brini, kad lagano zabu i svako malo dizes temperaturu za jedan stepen, tesko ce primetiti da je voda prokljucala

 

isto sve i ko danas, samo se dize otupljenost na uglupanost

Link to comment

Na šta je, pitam se, ljubomoran? Čovek ima daleko bolji izborni rezultat od Sirize. E sad, ja to razmišljam iz perspektive normalnog čoveka, a on je psiho.

 

 

ljubomoran je na slobodu da se nemcu pokaze kurac. pokaze goli kurac i zaurla, necu ljubit svabu u dupe makar ne jeo girosa. koliko bi on to voleo da sme i ume.

 

ne zaboravite da vucic svake veceri kada dodje kuci i skine sako i kravatu, prvo se zatvori u sobu i rida pola sata zato sto zna koliko je jadno govno, koliko sam nista ne veruje sebi i koliko se bori da na sred KZS ne krene da skida ono sto ima na sebi i ostane u majici na kojoj pise "pravda za seselja" .

 

pisali smo vec o tome.

Link to comment

Na šta je, pitam se, ljubomoran? Čovek ima daleko bolji izborni rezultat od Sirize. E sad, ja to razmišljam iz perspektive normalnog čoveka, a on je psiho.

Видео снимке како овог воле и скандирају му, а њега јадног развлаче по интернет коментарима. А толико је паметнији и толико је способнији и толико би требало да сви пишу о њему као о младом лидеру на истоку Европе, а не о том што се јуче испилио и одмах на насловним Дир™ Шпигела и Гардијана и грозно, бре, и неправда.

Link to comment

ne zaboravite da vucic svake veceri kada dodje kuci i skine sako i kravatu, prvo se zatvori u sobu i rida pola sata zato sto zna koliko je jadno govno, koliko sam nista ne veruje sebi i koliko se bori da na sred KZS ne krene da skida ono sto ima na sebi i ostane u majici na kojoj pise "pravda za seselja" .

 

Pa ti njega idealizujes.

 

Nista nije dalje od istine, slutim.

Link to comment

ljubomoran je na slobodu da se nemcu pokaze kurac. pokaze goli kurac i zaurla, necu ljubit svabu u dupe makar ne jeo girosa. koliko bi on to voleo da sme i ume.

 

ne zaboravite da vucic svake veceri kada dodje kuci i skine sako i kravatu, prvo se zatvori u sobu i rida pola sata zato sto zna koliko je jadno govno, koliko sam nista ne veruje sebi i koliko se bori da na sred KZS ne krene da skida ono sto ima na sebi i ostane u majici na kojoj pise "pravda za seselja" .

 

pisali smo vec o tome.

Ти га начини јоло човеком.  Нема он тај проблем. Уопште. 

Link to comment

Ти га начини јоло човеком.  Нема он тај проблем. Уопште. 

 

+1

 

Lik je jednostavno lud. To je sve. Lud, paranoican, iskompleksiran i uz sve to uzasno sujetan.

Link to comment

Otkuda uopšte Vučiću ideja da će nova grčka vlada pokušati da izvuče zemlju iz krize nekim drugim putem ("lako ćemo") a ne radom? Tsipras je već treći dan posle izbora održao prvu sednicu vlade, a ovome je sa 160 poslanika trebalo mesec ipo dana da formira vladu. I to usred nekog ciklusa oporavka koji je sam započeo u prethodnoj vladi. Pre toga se tri meseca premišljao da li da ide na izbore ili ne. Poslove koje je sam najavio da će obaviti za 1-2 meseca oteže već više od godinu dana. 

 

Uzgred, ta fiksacija radom (naročito pojačana po dolasku iz Davosa, iz ne znam kojih razloga) je samo pokazatelj uskog shvatanja stvari koje se bazira na tome da se prostim radom stvari mogu bitnije popraviti. 

Link to comment

xexe,i ja mislim da ga je ljubomora  ogrizla,  al skroz  :lol: on u svojoj uobrazilji zaista misli da je neki faktor na Balkanu i da ga njegov  tzv prijatelj x,y, z..voli i ceni i zove na kanabe i  da je jednom rečju,  car jedan, sve ono o čemu je kao mali,  bedni Šešeljev  radikalski potrčko  sanjao da će biti . I sad ga evo mladji,  lepši i popularniji i svi će se otimati da tog novog nešto pitaju. Cenim da neće moći da se odupre da malo malo nekako ne opljune po Grcima sa japaja

Link to comment
×
×
  • Create New...