Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

Izjava AV-a - potpuno nevezano za politiku Sirize, ovo je prosto nevaspitano, glupo, diplomatski apsolutno nepismeno, spoljnopoliticki pucanje u sopstveni stomak, jadno, tuzno, slepo. Nema mesta tu ni za kakvu "analizu", ovo je jednostavno sramota. D-NO

to bensedin govori iz tebe

Link to comment

covek se 25 godina bavi politikom. Bilo kako.

 

I Neron se bavio nekakvom politikom.

 

Mali update. Kermicar ministar odbrane. Osudjivani kondukter podpredsednik skupstine. Ministar policije, gradonacelnik Beograda, guverner NB i predsednik falsifikatori diploma.

 

Ne, uopste nece biti onako kako sam ja prognozirao za pet godina, nema sanse.

Link to comment

Фала Богу да се неко сетио да о овоме поразговара са једним од водећих европских мајстора за ове теме.

Фала Богу да се неко сетио да о овоме поразговара са једним од водећих европских мајстора за ове теме.

Odličan tekst . Sviđa mi se posebno ovo o grčkom "policentričnom otporu" nacistima. Tako drugačije od Srbije gde je bila samo crna i samo bela strana...

 

Mnogo nama još treba...

Link to comment

Прелило ми се са Премијер лиге, пресекла ме мисао да ћу на све више топика да га срећем.

 

 

milost, prsnuce mi dijafragma  :lolol:  :cry:

 

bacam peskir u ring

 

Још само Вини да се појави.... :lolol:

Izjava AV-a - potpuno nevezano za politiku Sirize, ovo je prosto nevaspitano, glupo, diplomatski apsolutno nepismeno, spoljnopoliticki pucanje u sopstveni stomak, jadno, tuzno, slepo. Nema mesta tu ni za kakvu "analizu", ovo je jednostavno sramota. D-NO

Сељачина најобичнија, глупи капо у логору. Провинцијалац и примитивац.

Link to comment

to bensedin govori iz tebe

 

Sto je najcrnje - da  :lolol:

 

 

Сељачина најобичнија, глупи капо у логору. Провинцијалац и примитивац.

 

to

Link to comment

Vučićeva izjava uopšte nije glupa, nije gaf ni treš, nego služi odbrani njegovog modela vlasti: osteriti™ mere, prodavanje magle o boljem sutra koje nikada neće doći dok bratija na vrhu ugodno razvija lične poslove, utucavanje u društvu svake potencijalne nade u iskorak protiv takvog mejnstrima a bundžije okrenuti prema svojim komšijama koji ne plaćaju struju/vodu/gsp jer ti su naravno krivi za sve. Ono što je Siriza poručila Turcima - "...zbližava nas dostojanstvo" - e to ne sme u ovakvoj Srbiji da prođe. 

Edited by Prospero
Link to comment

pa jeste u pravu, ali je to sve zajedno - 1 zlo. Covek radi na ulupavanju sostvene zemlje, kako spolja tako i iznutra. I to namerno. Prvi put posle Milosevica imamo (ponovo) takvu vlast. 

 

I gde je ministar spoljnih poslova, jel imamo mi to?

Edited by MancMellow
Link to comment

Vučićeva izjava uopšte nije glupa, nije gaf ni treš, nego služi odbrani njegovog modela vlasti  ega

 

zabolelo ga ono 'vidim da se i u srbiji raduju pobedi sirize', oseti ugrozenost, narocito sto je pobeda sirize deo sireg politickog tremblinga, kad shvati da se jadan zeznuo u proceni, taman se preshaltao na pro EU politiku i blisko*

prijatlejstvo sa nemcima a mogao je lepo da jos sedi u srs i proklinje politiku EU,ameriku i njene satelite* u maniru old skul patriotizma 90s,i hvali grcki prkos*i pravoslavnu bracu ruse, los tajming, baksuz

Link to comment

Nemanjići su neako, sami sebe ispreskakali, ono - ćale, sin, Zvečan i to, pa ih se nisam setio.

 

Inače, oke, neka su činjenica. Nisu izgradili Posejdonov hram, pa se nekako nisu uklopili u temu.

 

Nisu išli na dens arenu u Delfima.

 

Nisu puštali u Olimpiji.

 

Više su ono - ceo svet neproputovah, pa samim tim, lepše zemlje od Raške ne videh.

 

Ono - Veliki župan fazon. Mitropolit Raške i vrhovni di džej za Zubin Potok i neki  tadašnji Dragstor. 

 

Cenim, ful dobar frend ekipe tadašnjeg ex-Yu prostora.

 

Arči, prećutao si onog Nemanjića što je bio car Srba i Grka. Nemanjići nisu bili nikad lokalna priča.

 

594px-Map_of_the_Serbian_Empire%2C_Unive

Edited by slow
Link to comment

pa jeste u pravu, ali je to sve zajedno - 1 zlo. Covek radi na ulupavanju sostvene zemlje, kako spolja tako i iznutra. I to namerno. Prvi put posle Milosevica imamo (ponovo) takvu vlast. 

hajd sto politicar to radi, ali ta vrsta odobravanja kod ljudi mene zastrasuje, komentari na grcke izbore kao da su pisali ljudi iz pekicevog besnila koji su pritom akcionari banaka koje su grcki kreditori, naprosto suludo i zastrasujuce koliko smo mi kao nacija i kultura vec ulupani

Edited by Pontijak
Link to comment
×
×
  • Create New...