Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

 

Najavio je "formiranje vlade svih Grkinja i svih Grka, na čvrstim i pravednim osnovama pravde i napretka".

 

Ovako nesto bi najavio i Mihaloliakos da je pobedio.  :fantom:

Link to comment

6. tesalska divizija već počela da pali i jebe po elitnim predgrađima Atine.

МИслиш епирска. Каква црна Тесалија. -_-

Link to comment

6. tesalska divizija već počela da pali i jebe po elitnim predgrađima Atine.

 

:lolol:

 

ali nije tesalska, nego verovatno epirska :D

 

btw, meni se čini da su ih najpre na vlast dovela upravo ta predgradja, doduse ne bas "elitna", nego neka druga..., ali biće super zanimljivo videti kako je glasano po regijama...

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa, samo je deo proamericki orijentisan.

 

@Aram: Rezultat ZZ je stagnacija, to sto su treci je posledica ulupavanja PASOK-a.

 

S obzirom da je predsednik i pola parlamentaraca u tvorza, stagnacija u ovom slucaju jeste uspeh.

 

Slizno vazi i za ND.

 

PASOK je pa-pa i jos je spektakularniji fejl Papandreua mladjeg. Lepo su se samoubili.

Link to comment

Издржао сам 4 секунде :lol:

 

Odlično, to je potvrda da postoji šansa za desenzibilizaciju, danas 4 sekunde, sutra 10, kroz par nedelja pevušiš... nebo je granica  :D

Link to comment

Nego, meni je takodje utisak ovaj turizam evropske levice. Mora da su atinski hoteli lepo zaradili van sezone u januaru.

 

 

U konceptu couch surfinga nema zarade....

Link to comment

Verujem, ipak je ovo antifasisticka pesma :fantom:

Ух, ћути, да видиш тек колико ме стресира Плави оркестар, који су то тек антифашисти.

 

Едит: ...али да вам не кварим славље. Сањајте ноћас национализације банака и аеродрома и бескућнике како џепова пуних драхми мирно спавају у олтарима цркви, а сутра је нови дан.

Edited by Прслин
Link to comment

 

 
Ovo je jedna od retkih situacija u kojima mi je žao što nemam fejsbuk/tviter/štagod nalog pa komuniciram SMS-ovima i mejlovima. Elem, većina mojih Grka (od Tesalije do Atike, nemam nikoga na ostrvima) je iz revolta glasala za Sirizu, bez prevelikih očekivanja. 
Samo za Prslina i društvo

 

:Hail:

 

Link to comment
×
×
  • Create New...