Jump to content
IGNORED

Grčka - enormni dug, protesti oko mera štednje


Mp40

Recommended Posts

Gola potrošnja i jeste fora.

 

U tome je suština.

 

Ima za sve. 

 

Ali se od 2008. tupi o krizi, recesiji, štednji.

 

Poruka Grčke je - život.

 

Šta sad, recesija treba da traja 100 godina?

 

Poruka Grčke je u suštini - Nostese u pizdu materinu. Što je oke poruka.

 

Zato - nema štednje.

 

Neka štedi sever. Neka cepa za ogrev. 

 

Mediteran uživa.

Link to comment

Pa to sa FYROM je najludja izborna tacka Sirize. Lakse mi je da zamislim sve sto su napisali za ekonomiju nego priznanje zemlje koja se zove Makedonija. 

 

Pre ce Netanjahu da da Abu Mazenu Jerusalim.

 

Pa sigurno nisam mislio na to  da kaze "Priznacemo Republiku Makedoniju pod tim imenom"  :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa sigurno nisam mislio na to  da kaze "Priznacemo Republiku Makedoniju pod tim imenom"  :D

 

 

A sta uopste misle ako nesto misle sa FYROM-om da urade?

 

Al da se ne vazi raspisivanje referenduma pa sta narod odluci... :lolol:

Edited by yolo
Link to comment

Ne znam zašto se nisu našli (uz pomoć suflera, tj. trećih lica) na terminu "Severna Makedonija", to je geografski pojam a i istina je - sa tim bi mogli svi da se zadovolje.

Link to comment

Official results @ 20% of votes counted:

SYRIZA 35.2 ND 29.14 G Dawn 6.3 Potami 5.65 KKE 5.3 PASOK 5.2 Ind Greeks 4.6 Kinima 2.5

 

 

Alpha TV

http://www.alphatv.gr/webtv/live

 

Mega TV

http://www.megatv.com/webtv/default.asp?catid=33880&subid=20763

 

Na 29% Siriza 35,52; ND 28,77; Zlatna zora 6,36; Potami 5,71; KKE 5,32; PASOK  4,96, Grcki nezavisni demokrati 4,7; Papandreu 2,45.

 

Trend je da jaca Siriza, a opada ND.

 

tek je obradjeno 15% periferije Atine; Siriza 37, 8, ND 24,7

Edited by Yoda
Link to comment

Ne znam zašto se nisu našli (uz pomoć suflera, tj. trećih lica) na terminu "Severna Makedonija", to je geografski pojam a i istina je - sa tim bi mogli svi da se zadovolje.

 

covece, sad ti vidim avatar. jel smemo i mi obicni smrtnici to da koristimo, sta ga ne bi turio nedje online i podelio linak

Link to comment

covece, sad ti vidim avatar. jel smemo i mi obicni smrtnici to da koristimo, sta ga ne bi turio nedje online i podelio linak

 

prvo sam si napravio Krleta na Loony Toons pozadini, ali nije on za to - Teletabis idila je bolja... Krle viralni-ratnik nas sve vozdiže svojim Krletizmima, toliko su jaki da će na kraju sjebati Twiter, pregoreće nešto tamo  :unsure:

Link to comment
×
×
  • Create New...