Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

MayDay mi se od ovog topika.
no, no. to je batticuore imala nagon da se ispovraca od nekog topika.my thing je 'muka mi je od tebe', a dogodilo se kad je ludi gli okacio svoje slike sa nekim zrelijim damama.to za zapisnik.e sad, ne vidim zasto ti se povraca od topika. bas je lep.
Link to comment
e sad, ne vidim zasto ti se povraca od topika. bas je lep.
Ne bih mogao da ga nazovem lepim nikako, osim ako bas ne insistiras.Izvinjavam se sto sam te pobrkao sa batticuore, honest mistake. :)
Link to comment

Ne, vidim da je veliki odijum u narodu prema tom mostu, pa predlažem da onda srušimo karakondžulu preskupu pravljenu samo da bi se ukralo novca i političkih poena. Promeniti ustav Srbije i statut grada te ubuduće dozvoliti gradnju samo besplatnih objekata rukama hilandarskog monaštva.

Edited by dig_chohano
Link to comment
šteta što niste izglasali vučića da vam besplatno poruši postojeće mostove, umesto što ih tu neki đilasi grade za pare.
Sumnjam da je taj ikad išta izgradio, bilo da su lego kocke ili pesak i kofica.Njemu su ruke za mahanje i upiranje prstom.Nego, jesu li postavili šine na novi most?Hoće li preusmeriti tramvaj 13 da ide preko ovog mosta?
Link to comment
Pravo pitanje je da li ćeš nakon pljačke ostati sa urađenim mostom, tunelom, metroom ili autoputem (kao braća Hrvati) ili ćeš nakon pljačke ostati sa nezavršenim poluprofilima kao kada radi drug Mrka.
Matori, opet si u formi.Inače, nisam stigao da odgovorim geniju koji je poredio most na Beški sa novim mostom. Sasvim slučajno, imao sam kontakte sa ekipom koja je gradila onaj dunavski, i znam kombinu koju je imala kuća koja ga je gradila - završni račun pravi se negde na Južnom kraku koridora. Tako smo mi dobili knjigovodstveni tips'n'tricks, a Mrka i Austrijanci sve izgovore za epska probijanja rokova. Nema besplatnog doručka, ako ne platiš na Beški, platićeš negde na Grdelici. Na stranu što je poređenje objekta sa i bez pristupne infrastrukture nebulozno. Nebulozno je i analizirati Mrkonjićeva lobiranja, taj šarlatan je zanat lopovluka na tenderima naučio još na Prokop-neverending-story i od zatvora ga štiti samo Dačićev grupnjak sa svim i svakim u politici.Od svega navedenog, mislim da bi za javnost bilo najvažnije saznanje objaviti kreditne uslove na koje se grad obavezao, pa zatim otvoriti javnu raspravu o daljem zaduživanju naših unuka...
Link to comment

e da, mi volimo most i svako malo ga gledamo, ali ne volimo djilasa. morace forumasi koji bi zbog toga da budu grubi prema nama da se suoce i pomire s tim.a stvarno ga volimo,

...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...