Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

Ajmo licitacija koliko je trebalo da košta most? Zašto nije adekvatan Beški­™? Zašto nismo išli na skromnije:hussainihangingbridge05.jpgSve preko ovog je preteranoEdit: Kad smo stoka nezahvalna, za drugo i nismo
super, znaci sad ne smeju ni da se postavljaju pitanja? stvarno smo stoka nezahvalna sto ne verujemo gradonacelniku.mnoga pitanja koja postavlja opozicija su debilna ili zlonamerna, ali stvarno mi vise ide na kurac da uvek kada neko postavi neko pitanje o mostu odmah pocnu da iskacu sa "stvarno ste stoka nezahvalna" argumentima. Edited by kojot
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

a zar nije dovoljno sada samo da uzivamo u novom landmarku grada i da koristimo pogodnosti koje pruzaa poverenje djidu ce se testirati naknadno

Link to comment
super, znaci sad ne smeju ni da se postavljaju pitanja? stvarno smo stoka nezahvalna sto ne verujemo gradonacelniku.mnoga pitanja koja postavlja opozicija su debilna ili zlonamerna, ali stvarno mi vise ide na kurac da uvek kada neko postavi neko pitanje o mostu odmah pocnu da iskacu sa "stvarno ste stoka nezahvalna" argumentima.
MA pitajte gradonačelnika, al nisam video veće hejtovanje za nešto opipljivo, to mi je neshvatljivo, poređenje s cenama drugih mostova, pa rasveta je živ kurac,pa što je uopšte ima, pa ovo pa ono - meni je to nerazumljivo, ovako mator ne pamtim kad se nešto značajno sagradilo. Uzgred, Pirgavog™ ne varim nešto, no, ovo i nije njegov mostČak i meni, građevinski i ekonomski nepismenom jasno je zašto je ovaj proporcionalno skuplji nego Beška, ili budući Kinez,. Ni slutio nisam da ću doći u poziciju da objašnjavam da je nešto značajnije od partijskog podviga.
Link to comment
a zar nije dovoljno sada samo da uzivamo u novom landmarku grada i da koristimo pogodnosti koje pruzaa poverenje djidu ce se testirati naknadno
izvini ako ti smetam da uzivas u novom landmarku grada, nije mi bila namera.
Link to comment
MA pitajte gradonačelnika, al nisam video veće hejtovanje za nešto opipljivo, to mi je neshvatljivo, poređenje s cenama drugih mostova, pa rasveta je živ kurac,pa što je uopšte ima, pa ovo pa ono - meni je to nerazumljivo, ovako mator ne pamtim kad se nešto značajno sagradilo. Uzgred, Pirgavog™ ne varim nešto, no, ovo i nije njegov mostČak i meni, građevinski i ekonomski nepismenom jasno je zašto je ovaj proporcionalno skuplji nego Beška, ili budući Kinez,. Ni slutio nisam da ću doći u poziciju da objašnjavam da je nešto značajnije od partijskog podviga.
pa ako nije njegov most zasto nas onda nazivas stokom nezahvalnom? kome onda da zahvalimo? ne znam da li je nesto opljackano ali znam da djilasu ne verujem nista. dakle treba ga maksimalno pritiskati da se vidi da li je bilo mutnih radnji.
Link to comment

prodjo cuprijom veceras, uz najezdu motorizovanih papkara koji rade polukruzno kod buvljaka ne bi li uvatili pravac za most. djido je resio da casti novobeogradske rome besplatnim sekundarnim sirovinama zamasnih gabarita koje se mogu lepo upotrebiti za gradnju u romvilu - ogromne saobracajne table stoje na niskim improvizovanim vozacima na izvolte. nekako se popeh na most u jednoj od opasnijih voznji u poslednje vreme, papkari za volanom uglavnom zveraju u vis i niko ne drzi pravac. posebno se isticu autonomaski papkari (tablice: NS, RU, SM i slicno) koji se ekstaticno prvo zalecu na most da bi odmah zatim uz skripu kocnica stali na sred mosta i izasli napolje u treshama i turskim perjanim jaknama sa zblanutim facima, gestikulacijom neverice i oklembesenom vilicom iz koje curi balica. mrs na selo, paorcine! najjaca je sto u svakom trenutku ima jedno pedesetak vozila parkirano a na nicijoj zemlji izmedju traka papkari se setaju drzeci se za ruke, slikaju i to. da mi je neko rekao da ce most da zajebe trzni centar kao THE mesto za izlazak......inace most je zivi qrac od kvaliteta gradnje. i PORR u austriji i SCT u sloveniji bi popili ostav kao takav i masne kazne za ozbiljan javasluk na svakom koraku, postavku spojnica izmedju delova mosta, asfalt, ograde, sve zivo, iz aviona se vidi. ali za koga je pravljen vise je i no dobar, pogotovo sto kako cujem svi nasi zli susedi (severni papkari included) tupim kamenom sebe tuku u lubanju od zavisti i ljubomore. hvala ti djido!

Link to comment
inace most je zivi qrac od kvaliteta gradnje. i PORR u austriji i SCT u sloveniji bi popili ostav kao takav i masne kazne za ozbiljan javasluk na svakom koraku, postavku spojnica izmedju delova mosta, asfalt, ograde, sve zivo, iz aviona se vidi.
+1
Link to comment
prodjo cuprijom veceras, uz najezdu motorizovanih papkara koji rade polukruzno kod buvljaka ne bi li uvatili pravac za most. djido je resio da casti novobeogradske rome besplatnim sekundarnim sirovinama zamasnih gabarita koje se mogu lepo upotrebiti za gradnju u romvilu - ogromne saobracajne table stoje na niskim improvizovanim vozacima na izvolte. nekako se popeh na most u jednoj od opasnijih voznji u poslednje vreme, papkari za volanom uglavnom zveraju u vis i niko ne drzi pravac. posebno se isticu autonomaski papkari (tablice: NS, RU, SM i slicno) koji se ekstaticno prvo zalecu na most da bi odmah zatim uz skripu kocnica stali na sred mosta i izasli napolje u treshama i turskim perjanim jaknama sa zblanutim facima, gestikulacijom neverice i oklembesenom vilicom iz koje curi balica. mrs na selo, paorcine! najjaca je sto u svakom trenutku ima jedno pedesetak vozila parkirano a na nicijoj zemlji izmedju traka papkari se setaju drzeci se za ruke, slikaju i to. da mi je neko rekao da ce most da zajebe trzni centar kao THE mesto za izlazak......inace most je zivi qrac od kvaliteta gradnje. i PORR u austriji i SCT u sloveniji bi popili ostav kao takav i masne kazne za ozbiljan javasluk na svakom koraku, postavku spojnica izmedju delova mosta, asfalt, ograde, sve zivo, iz aviona se vidi. ali za koga je pravljen vise je i no dobar, pogotovo sto kako cujem svi nasi zli susedi (severni papkari included) tupim kamenom sebe tuku u lubanju od zavisti i ljubomore. hvala ti djido!
:Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
pa ako nije njegov most zasto nas onda nazivas stokom nezahvalnom? kome onda da zahvalimo? ne znam da li je nesto opljackano ali znam da djilasu ne verujem nista. dakle treba ga maksimalno pritiskati da se vidi da li je bilo mutnih radnji.
Tamo, osamdesetih, sekretar boračke organizacije na jednoj sednici, ustade i reče:"Nisam čitao knjigu, doduše, ali nju treba zabraniti" Njegovo ime su svi sad zaboravili, a knjiga se i danas doštampava.I most će ostati, neko će jednog dana proveriti sve račune, ne brini, ko je drpao, odgovaraće, ako jeste.Meni činjenica da je izgrađen nadilazi sve ostalo
Link to comment
papkari :lol:sad kad Novi Sad odgovori na bacenu rukavicu i napravi jos falusniji most preko Dunava
Tebi će da uvale jeftini, slepački, a u stvari taj je Đilasov od ideje do realizacije
Link to comment
super, znaci sad ne smeju ni da se postavljaju pitanja? stvarno smo stoka nezahvalna sto ne verujemo gradonacelniku.
Čekaj da iskopaju prvu liniju metroa, pa ćeš tek onda videti spisak pitanja da se postave...Znam da nije lep argument ali moram da ti kažem da u zemljama u razvoju nema metropole gde kapitalni projekti nisu propraćeni nenormalnim krađama i proneverama, i na kraju koštaju po 5 puta više od onoga što javnosti deluje kao neka razumna cifra. Ma kakve zemlje u razvoju, ovo je praksa i u mnogim visokorazvijenim zemljama, šta tek da očekuješ u Srbiji? I nije u pitanju samo domaća bagra - to je veoma dobro razrađen sistem pljačke u kojem učestvuju svi redom, od kreditora, preko izabranih izvođača koji su u talu sa kreditorima, pa preko podizvođača koji su u talu sa izvođačima, i najzad do lokalne klike koja se ugrađuje na mali milion načina. Tako će biti i sa mostovima na Dunavu, tako će biti sa metro linijama, tako će biti sa savskim amfiteatrom, autoputeve i pruge da ne pominjem... To je ogromno međunarodno mafijaško kolo u kojem je Đilas samo jedan mali igrač. Pravo pitanje je da li ćeš nakon pljačke ostati sa urađenim mostom, tunelom, metroom ili autoputem (kao braća Hrvati) ili ćeš nakon pljačke ostati sa nezavršenim poluprofilima kao kada radi drug Mrka.
Link to comment

e gaze, i most će da popljuje samo da najedi drugare sa severa. mi kad budemo pravili ima da bude s dva falusa i velikim jajima koja će da se lade u dunavu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...