Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

Cijena? Prava sitnica. <_< Šta zna sitna duša građanska šta je 120 miliona evra.Koliko je koštao (duži) most kod Beške (i to sa sve lopovlukom) dug 2200m, poređenja radi?
Pa kostao je otprilike onoliko koliko pise na linku koji sam postavio, oko 80 miliona evra. A to je most koji je sirok 14,5 metara i dugacak 2200 metara.Ovaj na Adi je sirok 45 metara a dugacak 964 metra sto znaci da je 1.5 puta veci povrsinski a toliko je i skuplji.
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Не могу да верујем какви сте џибери... 1. јануара немате паметнија посла него прелазите мост и зверате лево-десно, као да има шта да се види одозго. Сељачка посла. :P Био и ја са породицом, прешли колима и 'вамо и тамо. Лепо, бре. Не знам шта би био еквивалент тог подухвата на републичком нивоу, али бих волео да га доживим. За ово, капа доле свима нама што смо га платили и Џилазу што га није целог покрао.

Link to comment
Био и ја са породицом, прешли колима и 'вамо и тамо. Лепо, бре. Не знам шта би био еквивалент тог подухвата на републичком нивоу, али бих волео да га доживим. За ово, капа доле свима нама што смо га платили и Џилазу што га није целог покрао.
e da nam je sva opozicija ovakva, bili bi normalna zemlja :Hail:
Link to comment
e da nam je sva opozicija ovakva, bili bi normalna zemlja :Hail:
Тачно, али џаба када вам™ је срцу и џепу дражи штрајкач жеђу кога ћете после избора за неки ситан тал да примите у разбојничку дружину, да трчи пред руде уместо Јеремића и по кафе уместо Цветковића.Али мост је леп.
Link to comment
Тачно, али џаба када вам™ је срцу и џепу дражи штрајкач жеђу кога ћете после избора за неки ситан тал да примите у разбојничку дружину, да трчи пред руде уместо Јеремића и по кафе уместо Цветковића.
principijelno bih trebao da odbacim gnusne optužbe za kolaboracionističke planove, ali strepnja da je to što kažeš izvesno mi je svakim danom dublja od nade.
Link to comment
principijelno bih trebao da odbacim gnusne optužbe za kolaboracionističke planove, ali strepnja da je to što kažeš izvesno mi je svakim danom dublja od nade.
ja nemam ni strepnju ni nadu, samo izvesnost. no, to je za drugi topik.
Link to comment
Pa kostao je otprilike onoliko koliko pise na linku koji sam postavio, oko 80 miliona evra. A to je most koji je sirok 14,5 metara i dugacak 2200 metara.Ovaj na Adi je sirok 45 metara a dugacak 964 metra sto znaci da je 1.5 puta veci povrsinski a toliko je i skuplji.
Ah, pa onda je u redu.Svi su pošteni i sjajni.Ja mislim da je trebalo da košta više, bar jedno 2-3 mlrd. Zanima me samo koji je limit da bi neki počeli da se pitaju da li ih potkradaju.A da im Insajder ne nacrta.
Link to comment
mi sa leve obale dunava se vec organizujemo da skenjamo ovaj budjavi most ako nam u roku od godinu dana ne nikne nas koji nam je obecan. gledaju se otpisani, vezba se...
Ostace vam posle izbora samo onaj sto su kinezi vec prebacili.
Link to comment
Био и ја са породицом, прешли колима и 'вамо и тамо. Лепо, бре. Не знам шта би био еквивалент тог подухвата на републичком нивоу, али бих волео да га доживим. За ово, капа доле свима нама што смо га платили и Џилазу што га није целог покрао.
Па кад се коначно заврши аутопут кроз Србију, потрпај фамилију у кола па се возајте све успут скупљајући подвижнике што кренули истим послом и истим трасом само пар недеља раније пешке :)
Koliko god da je koštao bilo bi negativnih iona, tako da...
ће Марија Рашета Вукосављевић једина да најебе :lol:
Link to comment
Koliko god da je koštao bilo bi negativnih iona
Ovde moram da se složim iako protiv volje.Tako je valjda oduvek bilo i svuda.Žao mi samo što ne lažu malo ubedljivije, pa da ne budem na strani negativnih.
Link to comment

Ajmo licitacija koliko je trebalo da košta most? Zašto nije adekvatan Beški­™? Zašto nismo išli na skromnije:hussainihangingbridge05.jpgSve preko ovog je preteranoEdit: Kad smo stoka nezahvalna, za drugo i nismo

Edited by kapetanm
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...