Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

To je naravno bitno, ali je megalomanski projekat koji je zavrsen kakav-takav korak napred u odnosu na megalomanske tj. bilo kakve projekte koji se nikad ne zavrse. Stvarno mi je neverovatno da bilo kome pada na pamet da se bavi ovim mostom pored zivog Koridora 10. Mozda bi stvarno bilo bolje da ga nisu nikad ni zavrsili za 500 miliona (ili koliko vec), nego da su za 100 miliona raskrcili dve strane obale i deo Ade. Onda se niko nicega ne bi setio verovatno.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

đido je viđen za naslednika, a i srblji bi ga više voleli tako čvrstorukastog umesto zbabosanog bbt-a.
pa sudeci po narucenim tekstovima u Blicu (tekst pod naslovom "Gazda"), to se vise ni ne krije izgleda
Pa da, ali ja sam mislio da se to podrazumeva i da ga je sam Tadić odredio za naslednika.Ili si na to i mislio tj. da se Đilas dokazuje Tadiću, a ne nadmeće sa njim (kako sam ja shvatio tvoju poruku)?
Link to comment
Pa da, ali ja sam mislio da se to podrazumeva i da ga je sam Tadić odredio za naslednika.Ili si na to i mislio tj. da se Đilas dokazuje Tadiću, a ne nadmeće sa njim (kako sam ja shvatio tvoju poruku)?
djilas upucuje poruku boti koja glasi: nemoj da ti padne na pamet da me ne podrzis u Beogradu jer cu krenuti na tebe in full force. Nisu njih dvojica ulepo vec neko vreme.
Link to comment
ajde čemu sada rasprave 1 dana novog ciklusa rotiranja planete oko sunca, evo videa da se malo smejete http://www.youtube.com/watch?v=zeECS6vOqgg&feature=related:rolf:
meni je ovo, da prostiš glupo. da ne napišem nešto grđe. a, i ne shvatam ideju koja te vodila da postaviš ovo kao ni ideju autora.meni je most sjajan. kada budu sve petlje i prilazi profunkcionisali videće se stvarna situacija u gradskom saobraćaju. danas popodne prešao sam mostom od hipodroma ka hajatu. bilo je mnogo, očigledno, zadovoljnih ludi. glupo je ne radovati se.
Link to comment

Mislim da je to malo preterano i da se ta prica lansira iz suparnickog tabora . Nema on razloga da bude u lose sa Borisom. бај тапаток

Link to comment

e 'ebe mi se bas i za borisa i djilasa. daleko im lepa kuca obojici.presla s drugom most. od careve cuprije do nbg dugo trajalo jer je velika guzva bila. krenuli mi turci u dzihad. posle popili fuka na savi kod blokova i vratili se na brdo za 15 min maksimala jer nije bilo ni malo guzve. ljudi nece iz blokova cak ni da vide novi most. :D

Link to comment
e 'ebe mi se bas i za borisa i djilasa. daleko im lepa kuca obojici.presla s drugom most. od careve cuprije do nbg dugo trajalo jer je velika guzva bila. krenuli mi turci u dzihad. posle popili fuka na savi kod blokova i vratili se na brdo za 15 min maksimala jer nije bilo ni malo guzve. ljudi nece iz blokova cak ni da vide novi most. :D
bas vala, jedva cekam da vidim most. Hamlete, nastavicemo pricu na nekom drugom topicu, zanima me tvoj ugao gledanja na neke pojave u Djilasovim medijima.Long live the bridge!
Link to comment
To je naravno bitno, ali je megalomanski projekat koji je zavrsen kakav-takav korak napred u odnosu na megalomanske tj. bilo kakve projekte koji se nikad ne zavrse.
Tako nekako. Bilo bi lepo kada bi ovaj most bio začetak ere završenih/sprovedenih projekata u Alisrbiji, pa koliko god da koštaju.
Link to comment
e 'ebe mi se bas i za borisa i djilasa. daleko im lepa kuca obojici.presla s drugom most. od careve cuprije do nbg dugo trajalo jer je velika guzva bila. krenuli mi turci u dzihad. posle popili fuka na savi kod blokova i vratili se na brdo za 15 min maksimala jer nije bilo ni malo guzve. ljudi nece iz blokova cak ni da vide novi most. :D
oce ljudi iz blokova da vide i vatromet i most. sinoc ih se prema mojim informicajama na kraju nbg keja u visini ulice dr. agostina neta skupilo par stotina mozda i citava hiljada ljudi zureci u most i vatromet, a dosta njih je islo u hodocasce 'poklonu'.
Link to comment
i treba, ko god da ga je uradio, koliko god da je plaćen, i koliko god da zloupotrebljavaju to, ništa me više ne živcira od seljačkog ekonomisanja i zajedljivog komentarisanja kako je to preskupo, koliko je moglo da se napravi običnih™ mostova, ishrani porodica, položi kanalizacionih cevi. metropola znači megalomanske, skupe i grandiozne pothvate u koje će se ugraditi stotine državnih dužnosnika i koji će koštati ko svetog petra kajgana, ali zato kad je posete kopitari iz provincije, ili zalutali turisti, imaće nešto da vide sem deprimentnog sivila.
Baš se nasekirah što tebe živcira.Vidiš, normalno, i sam ću koristiti most i biće mi makar malo drago što će saobraćajne gužve biti smanjene za koji promil.Ali, to ne umanjuje gorčinu koju osetim svaki put kada pomislim na taj most ili kada se npr. sapletem o neravninu na preskupo preuređenom trotoaru Bulevara Revolucije, jer me je neko po 100-ti put napravio magarcem.I nema načina da im se prosečni imalac mozga u ovom gradu još i nasmeši, zahvali i zamoli ih da mu sateraju znaš-šta-znaš-gde još dublje.A svoje shvatanje metropole (i prihvatanje i pravdanje potkradanja kao neminovnosti) slobodno zadrži.
Link to comment
Mislim da je to malo preterano i da se ta prica lansira iz suparnickog tabora . Nema on razloga da bude u lose sa Borisom. бај тапаток
znaci ipak je tacno :D
Link to comment
meni je ovo, da prostiš glupo. da ne napišem nešto grđe. a, i ne shvatam ideju koja te vodila da postaviš ovo kao ni ideju autora.meni je most sjajan. kada budu sve petlje i prilazi profunkcionisali videće se stvarna situacija u gradskom saobraćaju. danas popodne prešao sam mostom od hipodroma ka hajatu. bilo je mnogo, očigledno, zadovoljnih ludi. glupo je ne radovati se.
pa jeste glupo, toliko je gorčine prema boti i dosmanlijama da se mogu povući paralele sa pisanjem na forumu srpskih nacionalista nakon nekih, za njih, poraznih događaja iz prošlosti- poređenje obame i hitlera, imitiranje botinog glasa pri čitanju objave 4 rajha, iako bi to trebalo da izazove mržnju prema boti&co, eu i vrhovnom zlu preko bare, ne znam ko bi mogao da svari nebuloze autora ovog snimka...
Link to comment
Baš se nasekirah što tebe živcira.Vidiš, normalno, i sam ću koristiti most i biće mi makar malo drago što će saobraćajne gužve biti smanjene za koji promil.Ali, to ne umanjuje gorčinu koju osetim svaki put kada pomislim na taj most ili kada se npr. sapletem o neravninu na preskupo preuređenom trotoaru Bulevara Revolucije, jer me je neko po 100-ti put napravio magarcem.I nema načina da im se prosečni imalac mozga u ovom gradu još i nasmeši, zahvali i zamoli ih da mu sateraju znaš-šta-znaš-gde još dublje.A svoje shvatanje metropole (i prihvatanje i pravdanje potkradanja kao neminovnosti) slobodno zadrži.
erm, ne sećam se da sam ti branio da imaš ulcerozni napad svaki put kad proteraš kočije pored đidovog pilona, i žalim ako remetim tvoje forumsko gnušanje svojim shvatanjima, no tough luck, ukoliko ti toliko smeta bolje ti je da se gnušaš u svoja 4 zida neg što propisuješ komunikaciju u javnom prostoru. Edited by Gonzo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...