Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

Kurac će ovaj egipatski pilon, simbol masonske dominacije svetom razrešiti bilo šta, a najmanje gužvu. Naprotiv, ima da nam zakrči sve ulice Novog Beograda, tako što će da redistribuira idiotsku gužvu na sve ulice. Nije poenta izgraditi most nego srediti kompletnu saobraćajnu infrastrukturu. Most unutar okogradskog prstena ne radi apsolutno ništa, jer vodi niotkuda, i ide prema nikuda. Sve što može da reši jeste da se seljačine iz Žarkova i Rakovice brže dopremaju do Novog Beograda trbuhom za kruhom i da se nešto brže vraćaju kućama, i da se olakša onoj stoci koja živi oko sajma. Govno od mosta ne služi apsolutno ničemu drugom jer je izgrađen nigde, ne vodi nikuda i vodi niotkuda. Totalno suluda investicija za objekat vrlo, vrlo lokalnog karaktera.
Šta je sad Filipe? Tvrda stolica? Pesak u vagini?
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Kurac će ovaj egipatski pilon, simbol masonske dominacije svetom razrešiti bilo šta, a najmanje gužvu. Naprotiv, ima da nam zakrči sve ulice Novog Beograda, tako što će da redistribuira idiotsku gužvu na sve ulice. Nije poenta izgraditi most nego srediti kompletnu saobraćajnu infrastrukturu. Most unutar okogradskog prstena ne radi apsolutno ništa, jer vodi niotkuda, i ide prema nikuda. Sve što može da reši jeste da se seljačine iz Žarkova i Rakovice brže dopremaju do Novog Beograda trbuhom za kruhom i da se nešto brže vraćaju kućama, i da se olakša onoj stoci koja živi oko sajma. Govno od mosta ne služi apsolutno ničemu drugom jer je izgrađen nigde, ne vodi nikuda i vodi niotkuda. Totalno suluda investicija za objekat vrlo, vrlo lokalnog karaktera.
Železnik pokraden :mad:
Link to comment

krivac za dzibersko osvetljenje je pronadjenGulf Line International

"Dekorativno osvetljenje je postavljeno za mesec dana, a tri meseca je bilo potrebno da se svetiljke izrade u našim fabrikama u americi, Engleskoj i Australiji. Garancija na osvetljenje je deset godina", kaže za "Blic" Voja Đorđević, vlasnik kompanije "Galf lajn internešenel" čije je sedište u Dubaiju.
Link to comment
2Zen: S obzirom da je koštao oko 400 mil €, da smo francuzima dali 400-500 koliko će koštati naš, napravili bi nam 7 mostova za te pare.
:)I sve to za tri godine izgradnje (sa tim da most Milo stvarno rešava saobraćajne probleme)
OppositionNumerous organizations opposed the project, including the WWF, France Nature Environnement, the national federation of motorway users, and Environmental Action. Opponents put forward several arguments:
  • The westernmost route would be better, longer by three kilometres but a third of the cost with its three more conventional structures.
  • The objective of the viaduct would not be achieved; because of the toll, the viaduct would be little used and the project would not solve Millau's congestion problems.
  • The project would never break even; toll income would never amortise the initial investment and the contractor would have to be supported by subsidies.
  • The technical difficulties were too great and the bridge would be dangerous and unsustainable; the pylons, sitting on the shale of the Tarn Valley, would not support the structure adequately.
  • The viaduct represented a detour, reducing the number of visitors passing through Millau and slowing its economy.

laugh.gif
Link to comment
Dosadni čemerni jednolinijašu, sjaši i pusti nas koji još nismo izgubili sposobnost za to da se - radujemo!
Mene raduje most. Platio sam ga, doduse skupo, i zadovoljan sam izradom i izgledom pa mi nije zao para. No, megalomansko otvaranje koje sledi mesec dana posle Djilasove izjave da ce se gradjani prosetati mostom jer nije vreme za megalomaniju mi je jednostavno smijesno, jer mu znam kontekst: Djilas pokazuje Tadicu ko je ko i sta je sta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...