Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

postoje i glasovi da je 'sareno' osvetljenje tu samo za praznike. nakon toga, svetlece samo belo dekorativno svetlo.recimo, slicno kao i toranj na avali kad su ga ukrasavali.
Ako je tako onda je ok. Edited by Idioteque
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Ђилас је Кинез, проваљени су.едит: Јес', само за празнике. Као што је у Скупштини дуга само за празнике, као што је музичка фонтана на силованом Ташу само за празнике, као што је Пионирац претворен у плитку шарену клоњу само за празнике... Говнару који је увезао скенере сваки дан је празник.

Edited by Праслин
Link to comment
Ako je tako onda je ok.
ako i to veliko ako jer sve su to neproverene informacije.ja napisah da ima i drigacijih informacija ali ne nuzno i tacnih.dok ne vidimo necemo znati.novi zeleznicki most ima sareno osvetljenje.mozda ce imati i novi most.djilas nam sprema iznenadjenje.:) Edited by Bane5
Link to comment
pa nije ni ovako ružan.
Ma daleko od toga, meni je most odlican. Samo na ovoj fotki koja je postovana ja po prvi put stekao utisak da je mozda ipak trebalo da krece pilon (inace, mnogo ljudi zamera sto to nije uradjeno).
Link to comment

ma nije, to ti je ko kad moja keva nece da stavi nikakav nov i uglacan komad namestaja u dnevnu sobu jer ce onda ostatak da izgleda sjadjeno.pa mislim, zamisli da se stub zabeli a okolo one zgrade oko sajma sto moleraj nisu videle decenijama. bilo bi ruzno ko u podgoricu!videla ja tu straftu sto menja dugine boje i ide levo-desno. meni kul, jer ja volim disko!osim kad je u pitanju jebarnik osvetljenje u skupstini..

Link to comment
postoje i glasovi da je 'sareno' osvetljenje tu samo za praznike. nakon toga, svetlece samo belo dekorativno svetlo.
Bilo bi lepo da bude tako, ali nisam baš optimista.Skupština poodavno dekorisana kao javna kuća. Sad nije da nema simbolike. Spolja konji jašu ljude, a unutra javna kuća. <_< Čini mi se da to uzima maha. Bilo bi lepo da je to novogodišnji ukrasi. Biće katastrofa da se taj trenda nastavi.Sve fontane u isti bordo kamen, a sve zgrade u dugine boje. Divota.Zna li neko ko je zadužen za takve ideje i da li se tome može stati na put? Edited by duma
Link to comment

koga zabole kako ce da osvetle most, najbitnije je da nam skine ovu guzvu sa peniza. jedva cekam da vidim kako ce ovo uticati na saobracaj u gradu.

Edited by kojot
Link to comment
koga zabole kako ce da osvetle most, najbitnije je da nam skine ovu guzvu sa peniza. jedva cekam da vidim kako ce ovo uticati na saobracaj u gradu.
Kurac će ovaj egipatski pilon, simbol masonske dominacije svetom razrešiti bilo šta, a najmanje gužvu. Naprotiv, ima da nam zakrči sve ulice Novog Beograda, tako što će da redistribuira idiotsku gužvu na sve ulice. Nije poenta izgraditi most nego srediti kompletnu saobraćajnu infrastrukturu. Most unutar okogradskog prstena ne radi apsolutno ništa, jer vodi niotkuda, i ide prema nikuda. Sve što može da reši jeste da se seljačine iz Žarkova i Rakovice brže dopremaju do Novog Beograda trbuhom za kruhom i da se nešto brže vraćaju kućama, i da se olakša onoj stoci koja živi oko sajma. Govno od mosta ne služi apsolutno ničemu drugom jer je izgrađen nigde, ne vodi nikuda i vodi niotkuda. Totalno suluda investicija za objekat vrlo, vrlo lokalnog karaktera.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...