Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

danas sam čuo za preseljenje/formiranje buvljaka na "savskom nasipu". gde bi to moglo da bude? put galovice?
pa da, ulica Ivana Ribara, skroz ka Savi ali stvarno ne vidim poentu toga... koliko je samo opao promet na buvljaku u poslednjih nekoliko godina, ne znam kako bi se ta dislokacija isplatila.
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Da, npr. adresa Comtrade je Savski nasip. Koliko se od ranije sećam, buvljak bi trebalo da se seli negde u 45. ili tako nešto, ali mislim da bi ga to ubilo :(

Link to comment

priča koju sam čuo odnosila se na buvljak, ne na OTC. u smislu da je gradu potreban buvljak na jednom mestu a ne po celom gradu.znači, savski nasip je od zimovnika pa uzvodno.

Link to comment
blok 70, teleobjektiv?
Nelson Mandela House, upravo shvativši za šta služi ta antena što pišti.PS: Glede glupavog crvenog svetla na glaviću novog mosta, je li. Edited by zorglub
Link to comment
Nelson Mandela House, upravo shvativši za šta služi ta antena što pišti.
:lol: genijalna epizodama znam zasto si postovao, nego sam na trenutak pomislio da je to fotka aviona koji se od Ade spusta prema Surcinu :isuse:
Link to comment
cek jbte, za to sluzi onaj mali crveni migavac, nije morao ceo glavic da bude crven.
ako misliš na moju fotku, ekspozicija 6 sekundi, stativ sklepan od brda knjiga na dasci prozora, beogradska košava i kako onda i ne ispao glavić od avionske lampice. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...