Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

tačnije okolina cvetkove pijace. zvezdara (mesto gde je opservatorija) je najviši vrh beograda, a ovi jabučki soliteri su na crvenom krstu. sa topčidera se ne bi video ovako "frontalno", tj. žice bi se poklopile sa stubom, plus što je topčider blizu mosta, pa bi bio mnogo veći.
:blush: SAd gledam iz potkrovlja i ne mogu da provalim. Koji ti bre to objektiv?
Link to comment
hint: (kad već neko pominje ravnicu :D )
Vidiš, zbog te ravnice u pozadini sam procenio da je s južne strane (obale?) reke. Iako ne mogu da vidim most (skriven mi je "iza leđa"), imam odličan pogled baš na Jakovo (a tek kad su vedri dani, pogled puca daleko) :)Voleo bih da vidim i neku fotku mosta sa Žarkova, zanima me da li bi se razlikovala puno...
Link to comment
ćošak Gavrila Principa i Balkanske?
pa, bio si vrlo blizu, ugao kraljice natalije i balkanske.jedva čekam da bude osvetljen stalno. sad su upaljene samo bandere Edited by funk soul sister
Link to comment
ja imam jednu vecernjuimg45201f.jpg
ćošak Gavrila Principa i Balkanske?
pa, bio si vrlo blizu, ugao kraljice natalije i balkanske.jedva čekam da bude osvetljen stalno. sad su upaljene samo bandere
Arbeitmann je verovatno mislio na lokaciju zgrade koja je prva u fokusu. Takozvani Trafika skver. Mnogi su se popeli Balkanskom ulicom dolazeci u staaaari Beograd. Pokojna Suza, Bog da joj dusu prosti, tu je ordinirala. Edited by pacey defender
Link to comment

danas sam čuo za preseljenje/formiranje buvljaka na "savskom nasipu". gde bi to moglo da bude? put galovice?

Edited by djordje geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...