Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Nema Jakovo višespratnice :PDrugar služio vojsku pre 2 god. tamo.Sve kuće i kućice.Ovo mora da je sa Čukarice, viš' kolika ravnica u pozadini.Mislim da nas ovaj zeza :D

Link to comment
Jakovo, Jabucki rit?
najbolje da u jabučkom ritu imaš solitere, koje vidiš sa drugog sprata.nego, nisam ni mislila da se igramo, htela samo da podelim novi pogled s prozora od večeras, ali ok, neću vam reći :)
Link to comment
Znam kako izgleda Jakovo. Pokusavam da odredim prav :lol: ac
hint: (kad već neko pominje ravnicu :D )prvo što se vidi na horizontu skroz levo, skoro da ispada sa slike, je jedan banovobrdski soliter, onaj gore na vrhu parka (jedan od)
Link to comment
Nema Jakovo višespratnice :PDrugar služio vojsku pre 2 god. tamo.Sve kuće i kućice....
Jakovo je u medjuvremenu dobilo i prvi soliter, negde pri kraju sela kod skretanja ka manastiru Fenek i nastavku puta ka Boljevcu, ali sa strane puta ka Beogradu. Edited by Bane5
Link to comment
Zvezdara.
tačnije okolina cvetkove pijace. zvezdara (mesto gde je opservatorija) je najviši vrh beograda, a ovi jabučki soliteri su na crvenom krstu. sa topčidera se ne bi video ovako "frontalno", tj. žice bi se poklopile sa stubom, plus što je topčider blizu mosta, pa bi bio mnogo veći.captureahh.jpgedit: što me ovo potsetilo kada smo se na forumu igrali igrice "pogodi grad". kad su se istrošili gradovi od više od 50000 stanovnika, počeli su da kače neke nedođije sa <100 stanovnika, a topik je zatvorio neki lik koji je iz topa pogađao selendre na istočnom timoru, pa je postalo teško postaviti zadatak (čik nađi fotke palandalalgange). Edited by Tihajeza
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...