Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

I iz prošlog i sadašnjeg doma imam dobar pogled na Lešće groblje. Ne osećam razliku smile.gif memento mori je i dalje tu
Aaa, izgradila se kuća/zgrada na padini (i isekla šuma :fur: ), pretpostavljam(videh sada da jeste) tamo negde blizu Mirijeva. Da si se doselio pre godinu dana bili bi skoro komšije.Nedostaje mi šuma :( Edited by salerokada
Link to comment

Na raskrsnici kod Šećerane postoji putokaz (desno ka Paštrovićevoj) koji ukazuje na pravac ka lažnom Mostu preko Ade.

IZVOR: B92Beograd -- Komisija za imenovanje ulica i trgova odabrala je danas da se novi most preko Save zove "Most na Adi", saznaje B92. Lingvisti: Pravilno je "Most preko Ade".
Link to comment
Na raskrsnici kod Šećerane postoji putokaz (desno ka Paštrovićevoj) koji ukazuje na pravac ka lažnom Mostu preko Ade.
Meni se čini da će tuda da preusmere kompletan saobraćaj iz Radničke u smeru centra grada. A smer iz centra će ići onim sadašnjim podvožnjakom koji sada služi za smer ka gradu. Tako će da ruše onaj nesrećni nadvožnjak pored mosta.Kuku & lele.
Link to comment
Meni se čini da će tuda da preusmere kompletan saobraćaj iz Radničke u smeru centra grada. A smer iz centra će ići onim sadašnjim podvožnjakom koji sada služi za smer ka gradu. Tako će da ruše onaj nesrećni nadvožnjak pored mosta.Kuku & lele.
Hoce li uopste da ruse taj tobogan izmedju Sajma i Radnicke?Proslog vikenda je bio obustavljen saobracaj od secerane ka gradu zbog izmestanja nekakvih cevi pa su tad i postavili putokaz cini mi se. Moguce je da ce takvu egzibiciju ponovo da izvode jer, trenutno, deonica kroz Pastrovicevu, a narocito kod hipodroma, nema teorije da primi ni polovinu saobracaja koji prolazi pored secerane.
Link to comment
Hoce li uopste da ruse taj tobogan izmedju Sajma i Radnicke?Proslog vikenda je bio obustavljen saobracaj od secerane ka gradu zbog izmestanja nekakvih cevi pa su tad i postavili putokaz cini mi se. Moguce je da ce takvu egzibiciju ponovo da izvode jer, trenutno, deonica kroz Pastrovicevu, a narocito kod hipodroma, nema teorije da primi ni polovinu saobracaja koji prolazi pored secerane.
Ma jesu tada postavili putokaz, hteo sam da naglasim opet brzopletu štampu "preko" a naknadno odlučili da će ipak da bude "na". Edited by CTale
Link to comment
Hoce li uopste da ruse taj tobogan izmedju Sajma i Radnicke?
Mislim da ce da se rusi i da ce napraviti dva nadvoznjaka preko pruge sa po tri trake u oba smera. Generalno kad su sve ovo do sad uradili bilo bi glupo da ne urade i ovo.
Link to comment

dzaba sve kada nece biti svecanog otvaranja u vidu presecanja vrpce (rekao djilas danas na teveju, i jos je rekao da je njegov predlog bio da se most zove po nekoj nasoj istorijskoj licnosti - car lazar ili car dusan (sic!))

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...