Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Jel se planira neko dodatno osvetljenje za most?Pre nekoliko veceri sam prilikom sletanja pokusavala da ga lociram i jedva uspela pa se pitam da li ce to tako da ostane...

Link to comment

Ma ima da se šareni kao ludnica, to ne brinite. To je omiljena disciplina gradskih koga-već, ubeđeni su da ništa lapše nema od zgrade osvetljene raznobojnim svetlom.Nervira me ova žurba da se otvori sledeće nedelje po svaku cenu. Ovamo na prilazima iz Radničke radnici se guraju, mašine sudaraju, to jedno na drugom... mravinjak. Cenim da će sve to što se uradi u ovih petnaestak finiš dana da se raspadne u narednih mesec-dva. Pa ćemo već u januaru imati privremena zatvaranja zbog popravke.

Link to comment
Slika sa nekog bloga. Fotosop radi samo tako, cak je i onako malo bombonjerski kichasto, ali realno, most je landmark.bibie.png
ako je ovo slikano kod francuske ambasade u pariskoj ulici, deluje mi kao da je most isečen sa neke slike gde je jedno 3km bliži. zar je stvarno ovoliki kad se gleda odatle?
Link to comment
ako je ovo slikano kod francuske ambasade u pariskoj ulici, deluje mi kao da je most isečen sa neke slike gde je jedno 3km bliži. zar je stvarno ovoliki kad se gleda odatle?
Nemate pojma. Ovde uopšte nema PS.Slikano je sa Senjaka, sam sam pre nekih osam godina sa slične pozicije pravio fotke novog železničkog mosta koji stoji na jednakoj razdaljini od Senjaka samo sa desne strane. Penjete se od BIGZ-a dijagonalno dok ne dođete u liniju približno sa Halom 1 na Sajmu; odatle bi pogled mogao da bude stvarno fantastičan da generali nisu gradili svoje vile tako da samo oni mogu da imaju takav vidik, verovatno da ih podseća na planine sa kojih su sišli.Otuda na fotografiji ona vila - praktično na Senjaku ne možete naći povoljniji ugao od toga. Sećam se da sam po snegu tumarao nekih par sati sa sve stativom i foto torbama sa tada ganc novim E1 i da jednostavno nisam uspeo. Onda sam se iznervirao i sišao na obalu. Nije bio dobar rezultat, ali, eto, ostao je dokument:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...