Jump to content
IGNORED

Na Savi ćuprija


Zmitjkoe

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Idioteque

    49

  • Аврам Гојић

    48

  • Frank Pembleton

    27

  • kud u maglu Simoviću

    25

Po mom mišljenju, most bi trebalo da ponese ime nekog od naših sugrađana ko je proveo pola života na Adi i usput uradio nešto za našu kulturu i tako to. Postoje dve takve osobe, s tim što je jedna od njih svoj umetnički kapital straćila flertovanjem sa najcrnjim šovinizmom, a druga se zove Pavle Vujisić, najpoznatiji Adadžija svih vremena, koji je u senci novog mosta proveo decenije.

Link to comment
Ako bude Pavlov most, skuob nastaje izmedju Pavla Vujisića i Patrijarha Pavla.
Pajin most je meni fantastično rešenje, zadovoljava i boemsku čaršiju i vernike. Sad pišem pismo Drvoseku, sa obrazloženjem zašto bi most trebalo da nosi ime Pavla Vuisića. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Pajin most je meni fantastično rešenje, zadovoljava i boemsku čaršiju i vernike. Sad pišem pismo Drvoseku, sa obrazloženjem zašto bi most trebalo da nosi ime Pavla Vuisića.
JoooojDaćeš mu ideju da se genijalno seti onog prvopomenutog Adadžije i eto belaja do jaja
Link to comment
Po mom mišljenju, most bi trebalo da ponese ime nekog od naših sugrađana ko je proveo pola života na Adi i usput uradio nešto za našu kulturu i tako to. Postoje dve takve osobe, s tim što je jedna od njih svoj umetnički kapital straćila flertovanjem sa najcrnjim šovinizmom, a druga se zove Pavle Vujisić, najpoznatiji Adadžija svih vremena, koji je u senci novog mosta proveo decenije.
Moze li neko da me prosvetli ko je ovaj? Nije nikakva provokacija, jednostavno ne znam na koga se tu misli.
Link to comment

korigovacu se malo, nije Kapor stracio svoj umetnicki integritet (ja i pop knjizevnost smatram umetnoscu), vec se osramotio kao ljudsko bice. Moze mala ulica, ne i most koji je izgradjen parama svih nas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...