Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper lee

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.youtube.com/watch?v=nJBgFFD52Sk#ws

 

Kakvu bi UEFA kaznu odrezala nakon ovakvih dešavanja u Govno kupu ili LS? Zašto nemože takva kazna da se primeni i u našoj ligi?

Dve ili tri utakmice bez publike i dosta para. Kod nas mozda 2 pred praznim tribinama ili cak 3 tj. do kraja Prvenstva. Lovu i tako ne daju, tako da "nije bitno".

To je kad "resavamo" posledice, a ne uzroke.

Link to comment

 

 

Гробари стигли скоро до сјевера и ви некога пребили.Полиција је сачекала да побацате столице и онда Вас је сабила у ћошак.Свака част оном Вашем на истоку што је он клинца патосирао али није битно како паднеш већ како ћеш устати.Клинац је наставио даље.Избјегавате у наставку видеа да коментраишете како је Гробар одвалио једног Делију на сличан начин.

 

Zabraniti govna.

Link to comment

Dve ili tri utakmice bez publike i dosta para. Kod nas mozda 2 pred praznim tribinama ili cak 3 tj. do kraja Prvenstva. Lovu i tako ne daju, tako da "nije bitno".

To je kad "resavamo" posledice, a ne uzroke.

Aha, a izbacivanje se nebi desilo? Blo bi tu i par sezona odmora...
Link to comment

U principu nema potrebe zabranjivati prvenstvo, samo treba pokupiti sve Delije i Grobare, dobro ih naoruzati, zatvoriti zajedno u neku napustenu fabricku halu a onda sacekati i posle nekoliko dana poslati radnike Komunalnog da pociste djubre.

Link to comment

ne znam dal tripujem, al ja opet sumnjam da je ovo namerno pusteno
ponovo imamo zabavu oko koje cemo mlatiti par dana i skrenuti sa glavnih tema

juce sam prosao od sajma do komande, pa odatle do slavije peske, nekih 2 sata pred utakmicu. deluje mi da je bilo toliko policije naoruzane do zuba da bi zaustavili 100000 huligana, a ne 10000 ili manje raspolozenih za tucu

Link to comment

Mozda po prvi put, kod mene, ovi neredi kao da nisu ni bili ili bolje receno potpuno ravnodusno sam ih posmatrao. Cak ni psovka, vec samo ono ajde, ajde pozurite sa performansom hocu da gledam fudbal. E sad sto fudbala nije ni bilo je druga stvar.

Da li se oguglalo, da li zato sto nije bilo drugih nacija, ne znam? Ali je tako.

 

edit e u a

Edited by radnik
Link to comment

Inspirisan sam novim talasom nasilja na stadionima, pa da vidimo kako diše forumska elita. Nasilje zapravo nikad ni ne prestaje. Huliganstvo se prepliće sa kriminalom na ulici, u školama...Ono što je interesantno je da kvalitet fudbala nikad nije bio gori, pa opet se ljudi, čini se, više nego ikad, prepiru i mlate oko njihovih omiljenih timova. Štaviše, videli smo da su neki, inače vrlo pristojni ljudi, u stanju da spinuju i pokušaje ubistva i relativiziraju sve ono što radi stoka na tribinama, samo zato što se radi o klubu za koje i oni navijaju. Zašto se odigrava ovo prvenstvo? Zašto služe stadioni?Najmanje služe za odigravanje fudbalskih utakmica, već služe kao:1) arena za huliganske vratolomije, ispaljivanje prevaziđenih političkih parola, iskazivanje šovinističkih poruka, govor mržnje.2) probni tereni za forsiranje mafijaških igrača. 3) kao izgovor za pranje para preko mafijaških uprava u klubovima. 4) za odigravanje nameštenih utakmica, inspirisanih dogovorima klubova ili nagovorima kladionica. Da li nam je fudbal toliko potreban da bi služio samo kao izgovor delikventima da se koriste infrastukturom da bi se delili u grupe i zatim tukli međusobno?

 

prvi put usao u ovu temu, pogledao ovaj teacherov post, slozio se, tek kad sam klikuno na reply sam video datum

5 godina kasnije, post pasuje savrseno sadasnjoj situaciji i apsolutno nista se nije mrdnulo sa tadasnje tacke

 

jebote.

ali i sasvim ocekivano, znajuci ko su nam bili premijeri, ministri pravde, itede u zadnjih X godina.

Link to comment

jel trčkarao Bogdanov po tribinama i terenu?

 

navikao sam na taj umirujući prizor, on me podseća na to da sve može da se pretumba i promeni, ali da kriminalna deep state stoji postojana kano klisurine.

Link to comment

Možda je ovo bila generalna proba pred gostovanje reprezentacije u Albaniji.

Evo Ćoki reče jedan smo narod, pa taman kao na fudbalskom treningu kad se podijele u dvije grupe sa markerima pa na male golove :D

Link to comment
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...