Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni su neki™ na forumu pre 3-4 dana objašnjavali da sam paranoičan, jer mislim da Voša i Čuka ne mogu biti ispred CZ i Par. Samo kada bi malo zapeli bili bi ispred, ali, eto, problem je u tim klubovima, lošoj igri protiv slabijih, slaboj organizaciji...

Link to comment

Pozitivno je svakako i to sto se Vosi, a siguran sam i Cuki, namjestanje utakmica gadi i oni nikad, i ni pod kojim uslovima, ne bi ucestvovali u takvim radnjama.

Link to comment

Eto, prva utakmica i već se igra atraktivan fudbal, puno golova, da ne kažem 7+, a ljudi bi da zabrane. Pa gde će vam duša.

Link to comment

Pozitivno je svakako i to sto se Vosi, a siguran sam i Cuki, namjestanje utakmica gadi i oni nikad, i ni pod kojim uslovima, ne bi ucestvovali u takvim radnjama.

 

Da ih ipak sačekaš da nameste nešto pre nego što ih sa stoprocentnom sigurnošću svrstaš rame uz rame sa blizancima?

Link to comment

Da ih ipak sačekaš da nameste nešto pre nego što ih sa stoprocentnom sigurnošću svrstaš rame uz rame sa blizancima?

Mislim, nisu do sad namjestali, u prethodnim sezonama?

Link to comment

Pozitivno je svakako i to sto se Vosi, a siguran sam i Cuki, namjestanje utakmica gadi i oni nikad, i ni pod kojim uslovima, ne bi ucestvovali u takvim radnjama.

 

Ovo je kompletna relativizacija. I onda piše Aleksandar kako se ne znam koliko forumaša javilo da prizna da je ofk-zvezda namešteno kao da je to neki krunski dokaz nečega. Poenta je u tome da ima mutnih radnji u mutnom sistemu i ostalih klubova ali da su Zvezda i Partizan ti koji pomeraju granice i da su oni ti koji kanale™ naš fudbal godinama. Tako da je ta priča o ponekoj nameštenoj utakmici Voše i Čuke prilično smešna. Posebno u ovom trenutku

Link to comment

kanale ga zato što imaju najbolju infrastrukturu™ za takve rabote. ne vodi ostale klubove pošten fudbalski radnik, sve to isti ološ koji je uplivao iz ko zna kakvog miljea i svima je san da nekako uplivaju u blizance ili da se prespoje sa njima.

Link to comment

nameštanje se odvija od najnižih liga petlića do tolelige i ne postoji igrač koji nije odigrao bar jednu nameštenu utakmicu. nije to najveći problem fudbala, već sistem u kome tako nešto nesmetano funkcioniše, da ne kažem ohrabruje. u ovom jučerašnjem meču iznenađuje bahatost do koje mere se ti ljudi osećaju bezbedno u sistemu koji je građen godinama, da bi se čak i sam sistem pobunio (jer mu se ne sviđaju boje mafijaškog tima koji namešta).

Link to comment

ali bizarno je što se takve stvari rade od najnižih liga. znam za mnogo utakmica iz opštinskih i okružnih liga, koje ljudi igraju vikendom iz nekog zadovoljstva, valjda vole da igraju fudbal, i gde se na kraju događaju neverovatne nameštaljke da bi neko opstao u tom rangu ili otišao napred, iako je to sve isti đavo, ne postoje nikakve ambicije za nešto više, nema ni para ako se ostane u ligi ili pređe u viši rang, amaterski nivo takmičenja u svakom slučaju. sistem snašao se (u životu). o mlađim kategorijama tek da se ne govori, odatle sve i kreće i kasnije nikome nije ispod časti da šteluje malo, nije prvi ni poslednji put. blizanci™ tu dođu samo vrh piramide, a da nema njih, sistem bi ostao isti, a njihovo mesto bi svejedno došao klub sa nekim gangsterom ili čovekom iz vlasti.

Link to comment

Ovo je kompletna relativizacija. I onda piše Aleksandar kako se ne znam koliko forumaša javilo da prizna da je ofk-zvezda namešteno kao da je to neki krunski dokaz nečega. Poenta je u tome da ima mutnih radnji u mutnom sistemu i ostalih klubova ali da su Zvezda i Partizan ti koji pomeraju granice i da su oni ti koji kanale™ naš fudbal godinama. Tako da je ta priča o ponekoj nameštenoj utakmici Voše i Čuke prilično smešna. Posebno u ovom trenutku

Kakva relativizacija, konkretan odgovor na nesto sto je Radisa rekao [da bi Cuka ili Vojvodina mogli da budu prvaci samo da Zvezda i Partizan ne namjestaju]. Nisam se osvrtao na dublje pitanje ko je koliko kriv, samo na tu teoriju koja se provlaci vec maltene 20 godina, da bi sigurno bio neki drugi sampion kad ovi ne bi namjestali. Ne vidim u Vojvodini i Cukarickom toliko kvaliteta da bi mogli da zakljucimo da je namjestanje vjecitih ono sto ih drzi van borbe za titulu.

Link to comment

Kakva relativizacija, konkretan odgovor na nesto sto je Radisa rekao [da bi Cuka ili Vojvodina mogli da budu prvaci samo da Zvezda i Partizan ne namjestaju]. Nisam se osvrtao na dublje pitanje ko je koliko kriv, samo na tu teoriju koja se provlaci vec maltene 20 godina, da bi sigurno bio neki drugi sampion kad ovi ne bi namjestali. Ne vidim u Vojvodini i Cukarickom toliko kvaliteta da bi mogli da zakljucimo da je namjestanje vjecitih ono sto ih drzi van borbe za titulu.

Uh, pa kako ne vidis. Pisali smo o tome skoro. Kada bi se ofka recimo ovako sklonila cuki dva ili tri puta ove sezone...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...