Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

^^Mora se nekad napraviti i smena generaciju, a sumnjam da bi se lagano prošetali kroz ove kvalifikacije samo da nam igraju Pantela i Žigara u napadu. (Stanković i Vidić su se sami povukli)Nisu ni Belgijanci otišli na Evropsko ali će zato sad na Svetsko lagano...i na mnoga buduća.

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

^^Mora se nekad napraviti i smena generaciju, a sumnjam da bi se lagano prošetali kroz ove kvalifikacije samo da nam igraju Pantela i Žigara u napadu. (Stanković i Vidić su se sami povukli)Nisu ni Belgijanci otišli na Evropsko ali će zato sad na Svetsko lagano...i na mnoga buduća.
Belgija nije bila na EP ili SP od 2002.Meni je, pak, zanimljivo ponasanje na tribinama. To nije samo vezano za reprezentaciju nego uopste. Kakav je to nivo potisnutog besa koji se pojavljuje kod ljudi koji dolaze da gledaju fudbal pa se onda taj bes pojavljuje na tribinama. Kao da jedva ceka da bude lose da bi se praznio. :)
Link to comment

Od kako ja pratim fudbal, nama je ovo bar peta smena generacija, a najveći uspeh je grupa SPa. Naši igrači konstantno igraju CL i imaju fine karijere, a mi stalno smenjujemo igrače i podmlađujemo. Kako bi bilo da probamo da ubacimo igrače u sastav onda kada zasluže, a ne da podmlađujemo tim. Podmlađuje se tim kada ti većina nosioca ima 35 godina, a ne kada ti je nastariji igrač Pantelić sa 34 i Žigić sa 32. Neka se i složimo da neke igrače treba skloniti, jer bi u Brazilu imali preko 33-34 godine, ali nama pola repke čine igrači U-21 reprezentacije, a mečeve nam startuju igrači 94' i normalno je da obojica greše ma koliko bili talentovani. Nisam ja neko ko ne voli mlade igrače, ali treba imati ukusa. Jedno je pozivanje mladih radi prodaje, a drugo ubacivanje po zasluzi.

Link to comment

^^Dobro, razumeš valjda šta sam želeo reći...a nije ni da smo mi neka fudbalska velesila za koju bi bila katastrofa da se ne plasira na jedno Svetsko.Inače moj favorit sa tribina je transparent "oslobite Ivana Bogdanova", ili tako nešto. Ajde da kažem da pravdu za Uroša i mogu da razumem sa njihove retardirane tačke gledišta, ali ovo mi je bio težak wtf. :isuse:Posrbice ko nedostaje ako sklonimo igrače koji bi u Brazilu imali 33,34? Ninković, Boško Janković koji je zdrav 2 meseca godišnje, ko? Pa realno sam pre za Đuričića i Tadića, pa makar ih trpeli ceo jedan ciklus...Edit - a za večite smene generacija se slažem, ali ovo sve pišem pod pretposavkom da ovaj sadašnji tim održi nekakav kontinutet. Maštam, može se reći. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment

Bogovi smo petljanja bili i ostali. Ne iskoristiš šanse i onda opravdano popušiš. Btw, bol'o me tuki za tekmu dok nisam počeo da je gledam u kafani punoj uzbibanih Flamanaca. Kakva jebena, frustrirana stoka, ja reči nemam.

Link to comment

belgijanci su igrali 3 klase iznad nas veceras. klasicna repriza utakmica yu timova iz osamdesetih protiv bilo koje ekipe sa zapada. jednostavno, efektno i na svakoj poziciji mnogo bolje od onoga sto mi igramo.to sto smo se trudili je pohvalno ali je to daleko od bilo kakvog ozbiljnog fudbala.

Link to comment
pa sto se druzis snjima? :(
Ova dvojica sa kojima sam bio odudaraju od krda. "Jebi robove" mi i ostale igrarije na tu temu, prouzrokovane prefinjenom igrom reči ovog bogatog jezika (Sloven i rob je ista reč). Edited by dig_chohano
Link to comment

- dobra igra, trudili su se da igraju fudbal do 2 gola kada su posustali, s obzirom na podmlađeni tim sasvim ok- da li treba podmladiti ekipu koja nije u stanju da pobeđuje takve velesile u fudbalu kao što su estonija, slovenija ili australija?- da li su ti igrači koji su igrali za taj tim, pored toga što su matori, nešto puno bolji od ovih klinaca, da li bi njihovo igranje promenilo isho večeras?

Link to comment
- dobra igra, trudili su se da igraju fudbal do 2 gola kada su posustali, s obzirom na podmlađeni tim sasvim ok- da li treba podmladiti ekipu koja nije u stanju da pobeđuje takve velesile u fudbalu kao što su estonija, slovenija ili australija?- da li su ti igrači koji su igrali za taj tim, pored toga što su matori, nešto puno bolji od ovih klinaca, da li bi njihovo igranje promenilo isho večeras?
Nemoj da si neozbiljan i da mislis da smo onako igrali ranije samo zbog fudbalskih (ne)kvaliteta igraca.Ovo podmladjivanje je samo izgovor za nemanje rezultata. Toliko puta vidjeno i ponovljeno. Edited by bergasa19
Link to comment

Ja ne znam da li smo gledali istu utakmicu, ali da ukažem™ i ja na poneke stvari.Prvih 10 minuta je bilo fenomenalno. Velika šteta što ga nismo strpali. Ostatak prvog poluvremena je bio skroz dobar, igralo se agresivno, požrtvovano, sa dosta duplih pasova i prolazilo je to. X puta smo probijali po bokovima do same korner linije i to na nekih 7, 8m od stative - uz pomoć ubacivanja bekova tj Baneta, ali su se Belgijanci sjajno postavljali i nijedan od tih centaršuteva nažalost nije uspeo da dođe do naših, i da se spakuje eventualno gol.Najveći problem je očigledno odbrana. Ne znam koji kurac smo igrali tako visoko u odbrani usled čega je lagano ispao drugi gol, praktično ni iz čega. Čovek je trčao sam ka golu od nekih 40ak metara, smešno. Da su se iskoristile šanse na početku, kao i mnogo bolja igra od protivnika, druga bi se pesma pJevala. Sa agresivnim pristupom i sa dosta trčanja ovi klinci mogu očigledno da uđu u mašinu, pogotovu da smo dali prvi npr i kada je protivnik pod pritiskom. sa Welsom nam se posrećilo danas - jbg.Sve u svemu, uopšte nije loše. Tj 100 puta je bolje od velike većine naših igara u proteklih 10, 15 leta. Ali se slažem da je podmlađivanje, ovako obilato podmlađivanje sviranje kurcu. Barem Žiga mora da igra, a sa njim i Krasić, barem na klupu. Fuck me, ja bi i Jovanovića u ovakvoj konkurenciji stavio kao špica bez problema, za ove naše ultra talente svakako radi vreme, onaj čovek je za karijere napakovao tone i tone golova. Ne fali mu skila, tehnike ni hladnokrvnosti (barem u odnosu na današnje naše špicOve, a u godine formu i ta sranja ne verujem, čovek ili zna da igra ili ne zna, dok ne prestane da igra.Treći gol nikada neću priznati...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...