Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ček, ček, otkud sada to, ja mislio da je to Toletova mafija napravila kako bi se igrač Partizana bolje prodao, Minka raskrinkao, toliki potvrdili...

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Počinje nova era

Kada krenem na utakmicu, nikada ne idem na remi. Tako će biti i protiv Italije, ali nije sramota odigrati nerešeno protiv svetskih prvaka u gostima", rekao je Petrović,

Link to comment
Danas smo dobili reprezentativnog špica. Nema laži, nema prevare, Abu vs Kleo 1 na 1, sve se lepo videlo. Ivice?
kaludjer pokraden!drzavljanstvo za kaludjera! angry.gif
Link to comment
Ček, ček, otkud sada to, ja mislio da je to Toletova mafija napravila kako bi se igrač Partizana bolje prodao, Minka raskrinkao, toliki potvrdili...
Zivi bili pa videli. Zivite u zemlji u kojoj siva eminencija vladajuce stranke izjavi da Ustav nije nesto sto je zacementirano, vec treba da se menja u skladu sa okolnostima. I ostane ziv. I sad treba da verujem da ce neki Statut FSS da zajebe Toloa™. Ma idi bre, ako nije u skladu sa Tolovim interesima, tesko Statutu.
Link to comment
Zivi bili pa videli. Zivite u zemlji u kojoj siva eminencija vladajuce stranke izjavi da Ustav nije nesto sto je zacementirano, vec treba da se menja u skladu sa okolnostima. I ostane ziv. I sad treba da verujem da ce neki Statut FSS da zajebe Toloa™. Ma idi bre, ako nije u skladu sa Tolovim interesima, tesko Statutu.
Tola™ -_-
Link to comment

Da li da mu kažem da je to statut Fifa iz koga se citira član 17, a ne FSS statut Toleta, mislite li da će iskoristiti priliku da upotrebi još 17 ™-ova, možda i neki ® i © pride? Ili da ne izazivam sudbinu?

Link to comment
A da pogledaš ti, pa javiš kada bude igrao? Neće biti teško, očito, možda 1 ili 2 javljanja...
od 7 tekmi igrao 6 :bee: doduse nijednu kao starter, sve je ulazio sa klupe i igrao po 20tak minuta... jednio je poceo u kupu kad je dao gol. posteno govoreci los pocetak sezone za njega i nije nista pokazao, ali sa takvom minutazom i nije mogao puno bolje...
Link to comment
Da li da mu kažem da je to statut Fifa iz koga se citira član 17, a ne FSS statut Toleta, mislite li da će iskoristiti priliku da upotrebi još 17 ™-ova, možda i neki ® i © pride? Ili da ne izazivam sudbinu?
Zivi bili pa videli™
EVO da vezbas citanje. Statu FIFA, ako mi nadjes clan17™ ja cu da prestanem da ™-ujem do kraja zivota. Statut Fifa se ne bavi tim pitanjem Edited by minka
Link to comment
EVO da vezbas citanje. Statu FIFA, ako mi nadjes clan17™ ja cu da prestanem da ™-ujem do kraja zivota. Statut Fifa se ne bavi tim pitanjem
Stranica 69 clan 17
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...