Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Bogu patkometrije trebalo 4 minuta da reaguje :Hail:

 

Po meni fali i Jagos Vukovic, svakako umesto Maksimovica odvratnog. Valjda ce Nastasic da se oporavi pa da i on upadne.

Link to comment

Da ne dužimo dalje, ako su Kurirove informacije tačne, u Austriji putuju.

 

Golmani: Vladimir Stojković, Predrag Rajković, Marko Dmitrović;


Odbrana: Branislav Ivanović, Antonio Rukavina, Aleksandar Kolarov, Dušan Basta, Nikola Maksimović, Ivan Obradović, Nikola Milenković, Duško Tošić, Miloš Veljković;


Vezni red: Nemanja Radonjić, Nemanja Matić, Luka Milivojević, Adem Ljajić, Sergej Milinković Savić, Mijat Gaćinović, Marko Grujić, Nemanja Gudelj;


Napadači: Aleksandar Mitrović, Aleksandar Prijović, Dušan Tadić, Filip Kostić, Andrija Živković.

 

I još jednom, pod pretpostavkom da je spisak tačan, iz ove konkurencije dvojica otpadaju...

Link to comment
Bogu patkometrije trebalo 4 minuta da reaguje :hail:
 
Po meni fali i Jagos Vukovic, svakako umesto Maksimovica odvratnog. Valjda ce Nastasic da se oporavi pa da i on upadne.
Maksimović je za klasu bolji igrač od vukovića
Link to comment
4 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:
11 minutes ago, pantelia said:
Bogu patkometrije trebalo 4 minuta da reaguje :hail:
 
Po meni fali i Jagos Vukovic, svakako umesto Maksimovica odvratnog. Valjda ce Nastasic da se oporavi pa da i on upadne.

Maksimović je za klasu bolji igrač od vukovića

 

Slazem se, ali kako igra Maksimovic ove sezone, nije zalsuzio da bude pozvan. Uzasan je bio u Spartaku, onu budalastinu u prvoj Krstajinoj prijateljskoj i da ne spominjem.

Link to comment
53 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ne znam da li je Krojf, ali bolje mu je da ode u Djironu ili Albasete da odigra koju.

Sprdaj se ti, decko je makina. Zivkovic, Rajkovic i on su zvanje bez razmisljanja, bez obzira igrali ili ne na SP.

Link to comment
 
Slazem se, ali kako igra Maksimovic ove sezone, nije zalsuzio da bude pozvan. Uzasan je bio u Spartaku, onu budalastinu u prvoj Krstajinoj prijateljskoj i da ne spominjem.
Istina. Samo što je Vuković otprilike nivo Vujadina Savića. Doduše, vjerovatno je nabacio samopouzdanja posle solidne sezone, ali s druge strane, Verona je vjerovatno najgori tim Serie A, tako da.. Bla.
Link to comment

Ne znam kvalitete svih igraca, al mi se cini da mi boljeg kvarisu tudje igre od Fejse nemamo.

 

Ko je sve na toj poziciji pre njega, kad on nije ni za spisak od 25?

Link to comment

Pogledao sam Mitra u revansu neki dan, nisam ga bas dugo gledao. I bas sam prijatno iznenadjen. Odlican je bio, jak ko mazga, tukao se celu utakmicu. Nije dao gol, al je odvlacio odbranu ceo mec i mozda je i najzadluzniji za pobedu svog tima.

Link to comment
Ne znam kvalitete svih igraca, al mi se cini da mi boljeg kvarisu tudje igre od Fejse nemamo.
 
Ko je sve na toj poziciji pre njega, kad on nije ni za spisak od 25?
Dobro, Milivojević i Matić rade to bolje od njega, plus rade i druge stvari. Ali da, ako je mogao Gudelj iz Kine na spisak, mogao je o Fejsa
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:



Ovako odokativno vise Radonja i neko iz odbrane.

 

 

nisam brojao koliko treba da otpadne sa spiska, ali odokativno prvi visi Grujić

 

ako stvarno povedu dečka koji ne igra ni u 2. ligi, to će biti totalno sprdanje sa reprezentacijom i najveći skandal od pozivanja sina Dušana

Link to comment

radonjić bi morao da ide, izbacio bih ili gudelja ili grujića iz veze, i nekog od ovih slepaca na desnom beku rukavina/basta. u suštini nije ni bitno, ionako smo odustali odavno.

Link to comment

Gudelj je beskoristan od kad je otisao u Kinu. Jbe nas ova povreda Nastasica posto sad i u defanzivi skripimo, gomila matoraca i nepouzdanih vedetatm

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...