Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Исто тако би могао да ми кажеш да ме се не тиче да ли ће Вест Хем или Евертон да уђе у Лигу Европе преко фер-плеј листе. Изложен сам британском спортском, културном, медијском и сваком другом империјализму и као свакој другој жаби која је дигла ногу врло ми је стало да ли коња поткивање боли или голица.

 

Не слажем се ни да нас се неће тицати: торијевци су УКИП гласаче искулирали надом да ће расписати референдум о ЕУ, а дебата о томе и заузимање стартних позиција ће свакако утицати на европску заједницу, па и нас који смо на њеном ободу. А то што сам ја против уласка у ЕУ не значи, на жалост, да Србија неће ући у ЕУ. Био сам и против отцепљења Црне Горе, али након њихове одлуке (на коју су имали законско и свако друго право, за разлику од Албанаца на Косову, да не буде забуне), ја нисам рекао "е, ја сам против тога и не занима ме демократска одлука већине". Сигуран сам да ће тако бити и са тобом када на референдуму одбацимо Вучића и ЕУ. :fantom:

 

sve je to na jako dugom stapu i zato sam i napisao "uticaj iz trece ruke".

Link to comment

Przemek De Skuba Skwirczynski, kandidat UKIP-a. Čiju li je kandidaturu ovaj oteo  :D

 

ludilo. 

 

Prijavio se covek za UKIP (Ukrajina i Poljska), a oni ga strpali na listu zbog diverzifikacije.

Link to comment

 

 

Ed Miliband to resign, Guardian understands

The Guardian’s political editor, Patrick Wintour, confirms that the Labour leader is expected to stand down shortly.

We’ll have all the latest here as it unfolds.

Link to comment

Штап јесте дуг, зато и боли толико када га пребију преко наших леђа.

 

Ед изгледа управо подноси оставку.

Link to comment

Какво лепо јутро! :)

 

Шкотска ипак схватила да су национални интереси шири скуп од класних, Енглеска да су државни интереси шири скуп од националних, а цела Британија остала имуна на спинове Вучићевих пријатеља. :)

 

Добродошли у еру Бориса Џонсона. :Hail:

 

Овај резултат не одговара Џонсоновим лидерским амбицијама.

Link to comment

Па пристао је да понесе Камерона у последњој фази кампање. Не памтим да је нека политичка звезда било чијег неба, не само британског, толико гиљала у дор-ту-дору као Џонсон претходних недеља и сигурно је да ће неочекивано велика победа у великој мери буде приписана његовом ангажовању оног тренутка када одлучи да оствари ту лидерску амбицију. Вратио се у парламент, а било је планова пре дила са Камероном да га рођена странка у томе блокира јер је још годину дана градоначелник Лондона, али сада је све легло и торијевско жезло ће изгледа имати мирну транзицију када за то дође време. Паметно све ради Џонсон.

Link to comment

Наравно, извесно је да ће он бити наредни лидер али ће бити лидер на изборима који се вероватно губе.

 

Него, ко ће бити нови лидер лабуриста?

Link to comment

Наравно, извесно је да ће он бити наредни лидер али ће бити лидер на изборима који се вероватно губе.

 

Него, ко ће бити нови лидер лабуриста?

 

Miliband

Link to comment

Наравно, извесно је да ће он бити наредни лидер али ће бити лидер на изборима који се вероватно губе.

 

Него, ко ће бити нови лидер лабуриста?

 

Po meni je deputy najbolji kandidat, ali jbg. Mislim, ono sto hocu da kazem je da su mi svi ostali slabiji. 

 

Harriet Harman

Link to comment

u mojoj izbornoj jedinici ostali konzervativci. na proslim izborima su izbacili laburistu sa neverovatna 103 glasa razlike i ocekivalo se da ce laburisti ovo povratiti ali nista od toga. 

Link to comment
×
×
  • Create New...