Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ovi Laburisti su pateticni. Daj, bre, priznajte "realnost".

 

pa nece priznati realnost sve dok im ne bude bilo jasno da su Cons+LibDems+DUP+UKIP = 323. 

Link to comment

At this stage, jasno je da CON imaju 300+, i potpuno je idiotski da to ignorisu jer sa 300+ za CON nemaju sta da traze i bezveze je da muljaju.

Link to comment

Prosečne promene nakon 10 izbornih jedinica (7 laburističkih i 3 torijevske):

 

Con +1,0

Lab +3,1

Ldem -14,7

Ukip +10,9

Grn +3,3

Link to comment

At this stage, jasno je da CON imaju 300+, i potpuno je idiotski da to ignorisu jer sa 300+ za CON nemaju sta da traze i bezveze je da muljaju.

 

Ma sto se tice legitimiteta ja se slazem, ali matematicki, recimo (mada nece biti tako, ne ajde) CONS 305 + LibDems 8 + DUP 8 + UKIP 1 = 322. Not likely, ali nije nemoguce. 

Edited by MancMellow
Link to comment

ja kako vidim laburisti pucaju skoro isto kao i skoti na referendumu. ljudi koji ne znaju za koga ce, glasaju za status quo. torijevsko uterivanje straha je urodilo plodom. 

 

a bez obzira na sve, simptomaticno je da su ovo vec drugi izbori bez pobednika. to se u uk nije jako jako dugo desilo. tesno je sve to i samo pokazuje koliko su te partijske retorike slicne. tako da... mozda zaista i nije bitno ko ce doci na vlast posle ovih izbora. 

Link to comment

Оно тотално невезано има ли нека пристојна конзервативна новина у УК?

Link to comment

David Laws nije izvestan, ako on izgubi bice pre prva petorka nego fudbalski tim za LD.

Edited by Budja
Link to comment

SNP sources in Paisley say SNP student Mhairi Black has defeated Labour's incumbent, Douglas Alexander, who is the party campaign chief.

 

Blamaza.

Link to comment

Оно тотално невезано има ли нека пристојна конзервативна новина у УК

 

koliko god se ja ne slagao sa sadrzajem, telegraf je pristojna novina. pismena i profi. 

Link to comment

Some estimates circulating at the East Renfrewshire count suggest Jim Murphy has lost to SNP candidate Kirsten Oswald by about 5,000 votes.

Link to comment

koliko god se ja ne slagao sa sadrzajem, telegraf je pristojna novina. pismena i profi. 

 

sport i biznis mozda, politika je biased do besvesti. Jbg, ja bih rekao da je Times pristojna centre-right novina...

Link to comment
×
×
  • Create New...