Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ispravka za YouGov, nisu pravili exit poll danas, ono su potvrđeni rezultati od juče nakon današnjeg ponovnog anketiranja istih ljudi.

 

Edited by vememah
Link to comment

Ovo je zanimljivo, pošto je zbir torijevaca i libdemovaca manji nego na prošlim izborima, moguće je da su se torijevci proširili na konto libdema uprkos padu ukupnog broja glasova:

 

Link to comment

Ovo je zanimljivo, pošto je zbir torijevaca i libdemovaca manji nego na prošlim izborima, moguće je da su se torijevci proširili na konto libdema uprkos padu ukupnog broja glasova:

 

 

pa nek udju ponovo u vladu sa njima  :fantom: ako ovakav krah ne izazove pobunu levog krila u stranci nista nece. samo sto ce to biti pobuna na brodu koji je potonuo

Link to comment

Нема од тога ништа, лево крило је прешло зеленима.

 

Mozda, ali nisu normalni ako udju u koaliciju sa 10 poslanika, nestace. Mada, imaju 5 godina da se pripreme za druge zanimacije u zivotu...

 

I u Sunderland Central je porast Labs, a pad Cons (5%). No, opet to je Labs heartland, tako da verovatno nista ne znaci sustinski

 

Ali kako epski pucaju LibDems, bukvalno po 8-10 PUTA manje glasova  :lolol:

Edited by MancMellow
Link to comment

Glasove Libdema i Cona je u ove dvije jedinice pokupio UKIP

 

Uhm, mislim da nije to. Mislim da su Labs pokupili skoro sve LibDems, a da je UKIP pokupio malo od Cons, a mnogo vise od Labs i zato onaj Farazov tvit. I moguce da je u pravu

Link to comment
×
×
  • Create New...