Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Zasto? Pazi, dobio je 20%...to nije bog zna sta. A on ima tu zestoku populisticku notu, uopste mi nije cudno da 20% auditorijuma kaze da je bas on bio najbolji...jer kod bar pola stvari koje govori, nije ni bitno kako ih govori, vec sta

Link to comment

Zasto? Pazi, dobio je 20%...to nije bog zna sta. A on ima tu zestoku populisticku notu, uopste mi nije cudno da 20% auditorijuma kaze da je bas on bio najbolji...jer kod bar pola stvari koje govori, nije ni bitno kako ih govori, vec sta

 

ima i do konkurencije. clegg, miliband, to su momci za čišćenje patosa.

Link to comment

A ni Kameron nije baš bog harizme :D

 

da, ali za milibanda je čerčil lično. inače mete pod parlamenta sa ovim šarlatanom iz nedelje u nedelju na pitanjima premijeru. 

Link to comment

Наравно да СНП-у одговара да победе Торијевци али сама помисао да ће ићи около и то причати на глас је више него имбецилна. Лабуристи ће озбиљно најебати у Шкотској и то је већ извесно. А чини се да им полако али сигурно измиче и генерална победа.

Link to comment

Niski udarci će ići na liniji Labour vs SNP & Tory vs UKIP, što je i normalno

 

mada su ih ovde realno konzerve odradile ko budale

Edited by MancMellow
Link to comment

Најјаче је што према многим прогнозама (Гардијан, нпр.), коалицију ће морати да праве три странке да би се стигло до већине. :0.6:

 

Али које је ово брисање патоса:

 

snp_zpsq5nw46kv.jpg

Link to comment

 

 

mada su ih ovde realno konzerve odradile ko budale

 

То је зато што су лабуристички стратешки умови тренутно заузети послом у Србији. :fantom:

Link to comment
×
×
  • Create New...