Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

@ budja

 

dobro, parsons je meni uvek bio neko od koga bih ocekivao da podrzi ukip. imao je on kojekakvih ispada prethodnih godina - clanci koje je pisao u vezi britanskih nereda onomad, nestanak one klinke u portugaliji...

 

Verujem.

 

Nisam poznavalac Parsonsa, samo prenosim kao ilustraciju da UKIP kupi protestni glas.

 

Ja bih rekao, najvise zahvaljujuci LibDems. Antiratna partija koja u vreme Iraka koja se, pod Klegom i skutama Pedi Esdauna, pretvorila u ratnu propagandu + tuition fees, cuts, etc...

 

Bilo bi zanimljivo videti koliko je prelivanje upravo na toj liniji LibDems-UKIP.

 

OK, ocigledno je da je najvece prelivanje Tory-UKIP,  amozda ima i LibDems-Lab-UKIP prelivanja.

Link to comment

Moguce je da ima i malo prelivanja iz laburista, ali ako ovako nastave, a s obzirom na izborni sistem, ima da sjebu torijevce iduce godine na izborima samo tako... Kad Kameron pocne da prica da se ne glasa za UKIP zato sto su "pesimisti" znas kolko ima sati.

Link to comment

Da...mada moguce je da se dogodi i nesto drugo. Moguce je, ako torijevci dovoljno ubede glasace da ce biti referenduma i da daju naznake da ce na tom referendumu naginjati blago ili zesce ka odvajanju od EU, da mnogi koji glasaju za UKIP sada, daju na izborima glas torijevcima posto nece biti sigurni da ce UKIP kandidat proci. Nemoguce je predvideti...ali bice zanimljivo.  

Edited by MancMellow
Link to comment

Ostvario gradjansko pravo [i otvorio biracko mesto]

 

krFX9jb.jpg

 

Prognoze za West Midlands su 3 UKIP i po 2 Con i Lab.

Edited by jms_uk
Link to comment

UKIP ubio na severozapadu u lokalu. Tj imaju više nego konzervativci. Farage novi putinoliki lider u Evropi. 

 

gde si to video? Link pls? Ja gledam local councils za Rochdale, Wigan i Bolton i ne vidim još ništa...

Link to comment

a, ok. već sam pomislio da sam debil. bbc ima super grafiku na sajtu ali imaju podatke samo za sanderlend.

Link to comment

Vidim da su razbili u Rotherhamu ali za north-west i dalje ne nalazim ništa :(

 

north-east, izvinjavam se. sunderland. 24% UKIP, 23% CON... LAB naravno pokidali, ali to smo i znali pre izbora.

sreća za UK je što ima većinski sistem, inače bi već imali svoj feketić...

Link to comment
×
×
  • Create New...