Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

ilon mask je retard. ti socijalni idioti koji su kao super u jednoj oblasti a ostalo je sacuvaj boze su jako opasni. em ih razni vole i podrzavaju jer ih javnost proglasila za genije, em dobiju krila da se isticu u oblastima za koje ne da nisu strucni nego nemaju ni elementarni osecaj sta je socijalno prihvatljivo al doslo njihovih pet minuta. a narod ko narod, umesto da ih kao i svakog drugog idiota otera u majcinu, pomisli mozda ima nesto u tome, ipak je ovaj dobar u svojoj oblasti.

 

popizdjen sam jer ovaj debil pali idiote da ima sanse da se napravi vece sranje u kojem oni mogu izaci kao pobednici i na taj nacin produzava ovo sranje koje se desava. najverovatnije ne mnogo, koji dan, al neko ce najebati ni kriv ni duzan zbog iskompleksiranog idiota. 

 

inace, ja se iskreno nadam da ovo ludilo prolazi i da ce brzo prestati. neki manijaci ce biti utamniceni na neko vreme, neki ce se povuci u jame iz kojih su izmileli do sledece prilike i idemo dalje. svaka drzava ima desnicu koja cuci i ceka svoj momenat. niko je jos nije potpuno zatukao. cak ni island, kao sto nazalost znamo. 

 

ne znaci ovo ludjenje da ljudi ne mogu da zive zajedno postujuci tudje obicaje i nacin zivota (niti znaci da zapad propo sto se razni diljem sveta nadaju, doduse ne bez razloga) ljudi ovde zive zajedno dovoljno dugo da se zna da i mogu i trebaju tako i jebe im se za politicare koji to zovu multikulturizam il sta god drugo sto je u modi. ali znaci da ima dosta nezadovoljnih ljudi koji pushe desnicarske pizdarije da su migranti krivi sto im je kvalitet zivota otisao u kurac. 

 

ima ovde ta struja koja smatra da nije nelegitimno buniti se protiv priliva ljudi u drzavu. fali lekara, fali zubara, fali skola, fali posla, stanova, svega... al niko da im kaze zasto ta prica traje vec vise od sto godina. nikako da provale da neko iznad zavrce i odvrce slavine po potrebi pa je nemoguce dostici taj momenat da ne fali svega i da se ne koljemo ispod te slavine. da sutra nekim cudom zacepe granice i ni muva ne udje u drzavu sledecih x godina, sve bi i dalje falilo. ocas posla bi se zavrnule slavine tamo gde im je mesto. al evo sad su dosli laburisti na vlast pa ce malo da odvrnu slavine i ljudi ce se primiriti, bar se nadam, pa idemo dalje kao i do sad. 

 

neverovatno ali istinito, ja sam prilicno pozitivan kad su u pitanju ova sranja. naravno, popizdjen sam, zelim da stane al istovremenokroz ova desavanja kao da sam dobio neku potvrdu da je vecina ljudi oko mene ok. ovo ce brzo stati, pohapsice najglasnije a ostatak ce se zavuci u rupu iz koje su izmilieli. u zemlji od skoro 70 miliona ljudi ovo nije masovna pobuna. ljudi su shoku jer nisu navikli al to je jos uvek jako mali procenat vandala u odnosu na broj stanovnika. pri tom, ljudi se okupljaju da 'pospreme' i nastave kao da se nista nije desilo. evo vec je skupljena kinta za obnovu biblioteke u liverpulu. mozda ne bi mnogo ljudi izaslo da se bije al ih je mnogo izaslo da cisti, da pomaze, da skupi kintu da se situacija sanira i vrlo brzo se sve to desava i pri tom je ludjenje po ulicama masovno osudjeno.

 

sad, ne kazem da ovo nema potencijala da raste i naraste do mnogo grdjih i znacajnijih problema i da ne treba biti jako oprezan al cini mi se da ce i vlast i narod uciniti sve da do toga ne dodje. 

 

licni rant - za ovaj izliv desnice u mejnstrim je sto se mene tice direktno i licno odgovoran boris faking johnson. crko dabogda u mukama, sljam i olos onaj najgori. do njegove bregzit kampanje se znalo sta i dokle bilo koji clan parlamenta ili bilo ko ko zeli u ozbiljnu politiku moze sebi da dozvoli u javnom prostoru i to se postovalo. a sad, nepunih deset godina otkako je on sve te granice razjebao, imamo faraza u parlamentu. 

 

 

  • +1 7
  • Hvala 2
Link to comment

Jeste elon musk debil, ali da on tu kao nesto pali i zari deluje kao sakrivanje pravog problema i uzroka. Nije da nam se zapati fasizam i govno smo od vlasti, nego taj bilioner tvituje 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Lezilebovich said:

Jeste elon musk debil, ali da on tu kao nesto pali i zari deluje kao sakrivanje pravog problema i uzroka. Nije da nam se zapati fasizam i govno smo od vlasti, nego taj bilioner tvituje 

hajde sad, nisam mu ja dao bas toliki znacaj. 

 

samo ce se to ipak prosiriti tviterom i dati vetar u ledja nekim debilima koji ce nekom polupati auto il prozore. a i to je mnogo, pogotovo ako je moj auto i moji prozori. 

Link to comment
11 minutes ago, adam said:

hajde sad, nisam mu ja dao bas toliki znacaj. 

 

samo ce se to ipak prosiriti tviterom i dati vetar u ledja nekim debilima koji ce nekom polupati auto il prozore. a i to je mnogo, pogotovo ako je moj auto i moji prozori. 

Ma ne ti :),  nego sa onog linka odozgo 

  • +1 1
Link to comment

Sad pocinje zabava. Jedan je plakao kad mu je rebnulo par godina. Nije znao u sta se upusta, siroma. :violina:

Link to comment
  • 2 weeks later...

gde to? nema na vestima.

 

al ima da gori zgrada u dagenamu. sto je strahota. na srecu, ovog puta su evakuisali ljude na vreme. kazu dvoje u bolnici, ostali evakunisani.

 

edit - sad video. ruzno je reci al je istina - na festivalu uvek bude par incidenata s nozevima. nije neocekivano niti iznenadjujuce.

Edited by adam
  • +1 1
Link to comment

Nekako sam znao da će sa Starmerom doći otvoreni fašizam u UK. Prosto je takva njuška... (a i gledao sam Labour Files...)

 

sarahwilkinson.jpg

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Nekako se čini da Sir Starmer u Britaniji vlada kao da mu je opozicija s kojom se želi kontrastirati Jeremy Corbyn, a ne Torijevci.

 

Osim što na kraju neće dobro proći, k tom daje viniju za pravo, i to boli

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...