Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, Roger Sanchez said:

Ovoga, ne pratim, tko bi ovo bio? 

 

Izvini, ne znam kako se identifikuješ ovih dana, K-Hive drone?

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Izvini, ne znam kako se identifikuješ ovih dana, K-Hive drone?

Tebi mozag malo zakuvao?

 

Ne bih rekao da britanski učenjak zagovara Orbanistan kao utočište sirotih naciljubičica koje će milquetoast liberali deportirati, nego kao recept za jednu Veliku Englesku. 1 Volkisch fašizam će miksom deportacije i zagorčavanja života učas od granularnog društva napravit Naziju, pardon naciju

Link to comment
4 minutes ago, mackenzie said:

PrOpAlEsTiNsKa LeViCa. Još samo da objasnite kako arapski nacionalizam može biti LeViCa.

Možda ne bi bilo loše da ti neko objasni razliku izmedju nacionalizma i borbe za sopstveni suverenitet + dostojnost života bez aparthejda?

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, mackenzie said:

PrOpAlEsTiNsKa LeViCa. Još samo da objasnite kako arapski nacionalizam može biti LeViCa.

Francuzi omaju jedan odlican vidéo (dragance vjerovatno zna) o dobrim i losim lovcima. Tako je i ovdje, dobar nacionalizam los nacionalizam. 

 

 

 

Link to comment
16 minutes ago, Roger Sanchez said:

Tebi mozag malo zakuvao?

 

Ne bih rekao da britanski učenjak zagovara Orbanistan kao utočište sirotih naciljubičica koje će milquetoast liberali deportirati, nego kao recept za jednu Veliku Englesku. 1 Volkisch fašizam će miksom deportacije i zagorčavanja života učas od granularnog društva napravit Naziju, pardon naciju

 

Jeste, svratio britanski učenjak na PPP, hakovao tvoj nalog, i krenuo da kači linkove do postova o mađarskom "Diznilendu za nacirasiste" uz vrcavi komentar "nazire li se rešenje" za problem identitetske politike :yawn:

 

Čak i da se mogu nekakvim rollbackom poništiti decenije migracija, samo bi druge identitetske grupe bile korišćene kao pressure valve za nezadovoljne mase, preusmeravanje tenzija u kanale koje ne ugrožavaju Status Quo. Svakih par godina se negde malo polupa, zapali, ubije, bože moj, the Spice must flow.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Svakih par godina se negde malo polupa, zapali, ubije, bože moj, the Spice must flow.

Aj jebiga, kad ne možemo više imat opet jedan veliki ko nekad rat da se krv i prekobrojnost iščiste, zajebali nas Einstein, Fermi i Oppenheimer

Link to comment
32 minutes ago, borris_ said:

Francuzi omaju jedan odlican vidéo (dragance vjerovatno zna) o dobrim i losim lovcima. Tako je i ovdje, dobar nacionalizam los nacionalizam. 

 

 

 

Nevezano za temu, ali kad već pominješ moje idole :D 

 

Koendelietzsche & WhiteMan

 

IMG_0468.jpeg.546dff4e305b9d27669777a27fb122a2.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, Turnbull said:

Tuzno je kako pacici mali odrasli u pacijoj skoli altrajt algoritama ne znaju nista o svetu pre Trampa, pa se tim svojim neznanjem jos i ponose...

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Palestine_Liberation_Organization

 

Evo baš neki dan stojim za cnc-om i kontam kako da izborim neradnu subotu, i skupim muda i odem šefu. Reko šefe ja ovako više ne mogu. Kaže on, znam, znam. Ja se nađe u čudu i pomislih evo konačno da neko čuje moje vapaje. Kaže on, gledam ove Palestince, u žici, gladni, bombardovani... Rekoh, ja, ja. Tu nastade tišina. Šef se rukom drži za usta i bradu. Nešto čita na kompjuteru. Ja tu pokušam nešto reći ali se samo čulo ono kratko "ê". Tu mene šef pogleda a meni zaigra srce po prvi put u životu. I ja tu prokinu ko da me orao vinu u visinu. Rekoh šefe od danas na mene računajte, radiću i svaku drugu treću smjenu ako treba, a svojih 3 od 7 dana godišnjeg dajem u fond za solidarnost i svaku petu dnevnicu ako treba. On tu ustade i kroz pogon se začu poklič: Živila Palestina, živio palestinski radni narod i neka živi Mahmud Abas najveći palestinski sin. Do oslobođenja drugovi kamaradi. Posle smo laserima odsvirali himnu internacionale.

Link to comment

Malo je UK komplikovaniji od Fransucke.

 

Tako je, recimo, konzervativna Vlada bla puna manjina, premijer indijskog porekla, najzesci antiimigrantski ministri Indijka i antiwoke Kemi Badenoch nigerijskog porekla, dok ej ministar finansija u kratkotrajnoj vladi Lizz Truss takodje bio  africkog porekla. Da ne zaboravimo Sajid Javida, ministra odbrane u Dzonsonovoj vladi pakistannskog porekla, i bivsu predsednicu konzervi, baronesa Warsi.

 

 

I svi ti ministri su anti-woke, podrzavaju plan za Ruandu (osim Warsi a za Jaida ne znam) i prvih troje su na desnom krilu konzervi.

 

Nije to jednostavna beli-ostali podela.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Budja said:

Malo je UK komplikovaniji od Fransucke.

 

Tako je, recimo, konzervativna Vlada bla puna manjina, premijer indijskog porekla, najzesci antiimigrantski ministri Indijka i antiwoke Kemi Badenoch nigerijskog porekla, dok ej ministar finansija u kratkotrajnoj vladi Lizz Truss takodje bio  africkog porekla. Da ne zaboravimo Sajid Javida, ministra odbrane u Dzonsonovoj vladi pakistannskog porekla, i bivsu predsednicu konzervi, baronesa Warsi.

 

 

I svi ti ministri su anti-woke, podrzavaju plan za Ruandu (osim Warsi a za Jaida ne znam) i prvih troje su na desnom krilu konzervi.

 

Nije to jednostavna beli-ostali podela.


U pravu si, nije. Ali Faražova stranka je nešto potpuno drugačije. On bi da bude Enoch Powell. Isto i sa EDL.

Link to comment
×
×
  • Create New...