Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ne postoji mogućnost da me ovo čitanje rezultata izbora iz raznih mesta UK uvek ne podseti na Crnog Guju i onu epizodu iz treće sezone. 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)

I na drugom proglašenom rezultatu konzerve tek treće

 

 

Edited by vememah
Link to comment
5 minutes ago, Baldrick S. said:

 

 

Ukapirao oba ali kakve veze ima njegovo jedno mesto u parlamentu, posle 7 pokusaja pored toliko glasova za Labor? Labor ce da kreira Vladu, sta uopste torijevci i ostali mogu da rade osim da miniraju sednice i da izazivaju "ordeeeeer"...

 

Pa upravo to - moci ce da kuka u parlamentu (umesto van njega). Ja se nadam da je neka druga partija radila na tome da on ne dobije mesto...

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Baldrick S. said:

 

 

Ukapirao oba ali kakve veze ima njegovo jedno mesto u parlamentu, posle 7 pokusaja pored toliko glasova za Labor? Labor ce da kreira Vladu, sta uopste torijevci i ostali mogu da rade osim da miniraju sednice i da izazivaju "ordeeeeer"...

 

Rad u parlamentu, pitanja premijeru i ostalo, tradicionalno ima značajnu ulogu na popularizaciji lidera, kako vlade, tako i opozicije, Toni Bler je recimo tako stekao veliku popularnost, pošto je bio dobar i duhovit govornik/lider opozicije Džonu Mejdžoru. Dejvid Kameron takodje.

Link to comment

N1 briljira, ako je covek prevodio debil je, ako niko ni ne pregleda sta automatski translate izbaci, debili su svi zajedno... 

 

Na poslednjih šest nacionalnih izbora, samo jedna izlazna anketa je pogrešila – 2015. godine kada je anketa predvidela da će parlament biti obešen, kada su u stvari konzervativci osvojili većinu. Zvanični rezultati će uslediti u narednih nekoliko sati.

  • Haha 6
Link to comment

Samo jedna stvar.

Kada se rezultat zna, onda je odziv manji. Odziv je katastrofalan.

Tesko je po broju glasova suditi kakvo je misljenje puka o Starmeru.

 

Bolje poredjenje je procenat glasova.

 

I tu je jasno da Lab nisu privukli ni jednu konzervu, sve je otislo ka REF i LD.

 

Sa druge strane rast zelenih je takodje posledica poznatih rezultata - ima se luksuz da se glasa za zelene a ne LAB.

 

 

 

Link to comment

Inace, mnogo sam mator. Gde je David Dimbleby? Gde je Jeremy Vine? Zasto Mendelson stari? Ko su ovi dvoje u studiju BBCija?

Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

Moje izborno mesto

 

Screenshot2024-07-04at23_09_54.thumb.png.9e96d818d51c2ecea909905251ea8965.png

kazu too close to call. videcemo. mekdonald prosao.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Budja said:

Inace, mnogo sam mator. Gde je David Dimbleby? Gde je Jeremy Vine? Zasto Mendelson stari? Ko su ovi dvoje u studiju BBCija?

 

Bogami, nisam siguran - evo Swindon su izgubili za 20+%, a imali su ga prošli put. 

 

Onih prvij par mandata je bio brexitaški sever - tu je očigledno Reform uzeo sve konzervama.

Link to comment

Jesam ja to dobro čuo na LBC da je i sedište Džejkob Ris Moga u opasnosti? :heart:

 

To bi bio najvažniji rezultat izbora.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

Jesam ja to dobro čuo na LBC da je i sedište Džejkob Ris Moga u opasnosti? :heart:

 

To bi bio najvažniji rezultat izbora.

 

Jeremy Hunt ima najveci izgled da izgubi.

  • +1 1
Link to comment

Sad rekoše na LBC da je Korbin izgleda uspeo. Kažu da Labour ne veruje da će ga pobediti.

Link to comment
13 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Bogami, nisam siguran - evo Swindon su izgubili za 20+%, a imali su ga prošli put. 

 

Onih prvij par mandata je bio brexitaški sever - tu je očigledno Reform uzeo sve konzervama.

 

Lab +6% u Swindonu, to je nista.

Ref 14%

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Ivo Petović said:

Sad rekoše na LBC da je Korbin izgleda uspeo. Kažu da Labour ne veruje da će ga pobediti.

 

Remake cuvenog duela iz 2005: George Galloway - Oona King.

 

Sedeo sam do 5 ujutru u sobi kod ortaka koji je imao TV u Colchesteru cekajuci te rezultate iz istocnog Londona.

Link to comment
5 minutes ago, Budja said:

 

Lab +6% u Swindonu, to je nista.

Ref 14%

 

 

 

+8% je Labour u Swindonu. To je dosta.

Link to comment
×
×
  • Create New...