Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ja i dalje sumnjam da će Reform osvojiti i jedno mesto, i da će biti ovoliki potop Konzervi. 

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Ja i dalje sumnjam da će Reform osvojiti i jedno mesto, i da će biti ovoliki potop Konzervi. 

nadam se da si u pravu a bojim se da mozda i ne bude tako. 

 

reform moze osvojiti dosta radnickih glasova sa severa koji ni na proslim izborima nisu glasali za laburiste a veliko je pitanje u kolikom broju ce se vratiti starmeru. jeste da su prosli izbori bili na neki nacin brexit izbori al ti ljudi su predugo pusteni niz vodu a ni sad nemaju nikog ko bi ih predstavljao osim par nezavisnih kandidata. e, ti ljudi mogu farazu doneti glasove, delom iz besa a delom sto ti zaboravljeni najlakse padaju na populisticke sharene perle. 

 

ne znam, videcemo... puci ce torijevci ozbiljno al kolko od toga ce otici laburistima, a koliko ostalima, to cemo tek videti. cenim da ce kako god imati vecinu al nista me ne bi zacudilo. toliko ljudi znam koji ce pre sami sebi odgristi ruku nego glasati za starmera da skoro da imam flashback belih listica. 

Link to comment
3 minutes ago, adam said:

toliko ljudi znam koji ce pre sami sebi odgristi ruku nego glasati za starmera da skoro da imam flashback belih listica. 

Znam ih i ja. To su zagriženi korbinisti, a takvih je procentualno 15ak% po nekoj mojoj proceni.

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Znam ih i ja. To su zagriženi korbinisti, a takvih je procentualno 15ak% po nekoj mojoj proceni.

i ja mislim tako nekako. to ce verovatno u najvecoj meri otici zelenima. 

 

al mene i dalje brinu zaboravljeni ljudi. jos ako englesku ozbiljno krene ovaj fudbal.... 

 

 

Link to comment

 

btw drogiram se Sajmonom Brodkinom u poslednje vreme i valjam se od smeha

  • Haha 1
Link to comment

I Jeremy Hunt (chancellor) se juce zalio kako ce i na njegovom birackom mestu da bude gusto. 

Link to comment

Trešnjica i šlag na torti ako Reform UK ispuši i ne dobije nijednog poslanika, što ta ista anketa predvidja :wub:

Link to comment

Kuriozitet je da će laburisti razvaliti s verovatno manjim brojem glasova nego što su 2017. imali pod Korbinom, koji je izgubio izbore, a da liberalne demokrate mogu da postanu najjača opoziciona snaga uprkos tome što će biti tek četvrti po broju glasova.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

koliki procenat farazovih glasaca se u ovim anketama ne izjasnjava? bice tu iznenadjenja i uvredjenja.

Link to comment
1 hour ago, Čutura said:

koliki procenat farazovih glasaca se u ovim anketama ne izjasnjava? bice tu iznenadjenja i uvredjenja.

Biće da je više konzervativnih glasača koje je sramota da će glasati za njih nego Faražovih. To je sada moderno.

Link to comment
×
×
  • Create New...