Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

ode crvena vestica

Rebekah Brooks, chief executive of Rupert Murdoch's News International, resigned Friday amid the phone-hacking scandal engulfing the British newspaper group, a News Corp. spokeswoman said. "I can confirm that she has resigned," the spokeswoman told AFP. "I can confirm an internal release has just gone to News International employees."
Link to comment

Koji stari tupan. Da joj je stavio glavu na panj prije tjedan ili dva, sačuvao bi možda one novine, a možda i BSkyB. Sad je Sinko na redu...

Link to comment
Znaš šta sam se pitao sve od kad je puklo originalno sa Milly Dowler? Pominjali su i porodicu još dve devojčice koje je neki manijak iskasapio, i od tada mislim "Can it really get worse for them than this". Sutradan izašlo da su prisluškivali porodice žrtava napada u metrou. Pomislih, ok, to je to, ne može gore od toga. Dan kasnije, porodice poginulih u Iraku. Tu sam već zaćutao (i samo čekao). Sutradan... kraljevska porodica :lol: E dobro rekoh - to je to. Ne može gore.Ne može, ne može.
Link to comment

Ja nekako mislim da je to počelo s kraljevskom obitelji, zar ne? :unsure: Kensingtonijanci su prvo posumnjali da se nešto fišy zbiva.Ajmo još malo uživati. Rupert je na panj morao poslati i Lesa Hintona. Sliniti pred Dowlerima.Pa ovo:Rupert-Murdoch-ad-001.jpgAli, da ne pretjeramo, Ćale je vlasnik ove ljige:

On the Fox and Friends show, Fox journalist Steve Doocy wondered just what the fuss was all about: "The company has come forward and said: 'look, this happened a long time ago, at a tabloid, in London, somebody did something really bad,' and the company reacted. They closed that newspaper, all the people got fired, even though 99 percent of them had nothing to do with it."Doocy's guest, public relations consultant Robert Dilenschneider, was in agreement:"If I am not mistaken, Murdoch, who owns it, has apologised but for some reason, the public, the media keeps on going over this, again and again. It's a little bit too much.""The bigger issue is hacking and how we as a public are going to protect outselves," said Dilenschneider, who earlier listed a number of US companies which had recently become the targets of hacking.Doocy added later: "One of the things about the media, you look at some sites and you would think that martians had landed in New Jersey - again"
Link to comment
Kažu da njegova smrt nije sumnjiva. Izgleda da ozbiljno nije sumnjiva, ne "David Kelly nije sumnjiva".U međuvremenu, velike stvari se dešavaju večeras. Lulz Sec su hakovali sajt The Suna. Pre oko sat vremena njihov sajt je redirektovao sve linkove na fake news priču o tome da je Murdok nađen mrtav. Trenutno se homepage sajta redirektuje na Lulz Secov account na twitteru. Tamo tvrde da imaju juzernejmove i lozinke zaposlenih, mislim da tvrde i da time imaju pristup mailboxovima. Na twitteru piše da imaju i pristup Rebekinom mailboxu. That is huge.Izgleda da su haknul i isajt celog News Internationala, ne otvara se uopšte.
Link to comment

Not suspicious, but yet unexplained.

Kažu da njegova smrt nije sumnjiva. Izgleda da ozbiljno nije sumnjiva, ne "David Kelly nije sumnjiva".
Link to comment

Pretpostavljam da je to standardni žargon da se kaže da je situacija bila takva da telo i okolina ne upućuju ni na kakav očigledni trag zločina. Ali tačan uzrok smrti znaće se nakon autopsije, mislim da će danas da odrade post-mortem, tu bi trebalo da bude ubrojana i toksikologija, pa ćemo čuti više.

Link to comment

boze, kako je patetican ovaj hiring.da ne bi pite u rupertovu glavu ovo je bilo maltretiranje one crvenokose i jedno dugacko i pateticno izvinjenje mrdokovog kampa

Link to comment
×
×
  • Create New...