Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Na osnovu 7 rezultata

 

exit poll:

+2% cons

+15% labour

 

realnost:

+8% cons

+9% labour

 

Loše. Ali geografski podeljeno.

 

 

Zato mislim da ne moze nista da se izvlaci iz toga...

Link to comment

mislim da ce na severozapadu labour jako dobro proci. pretpostavljam da ce biti nekog manjeg odliva od laboura ka libdemu, ali veceg od ukipa ka labouru, pritom i veca izlaznost omladine koja se generalno lozi na korbina.

Link to comment

Laura Kuenssberg(@bbclaurak)

 

 

Mozda bude i 3 :lolol:

 

Labour is confident of taking Ipswich, currently held by Conservative minister Ben Gummer, who was responsible for putting forward the party's manifesto.

 

Jane Ellison, a minister at the Treasury, is in deep trouble, and the Conservatives are also worried about Home Secretary Amber Rudd in Hastings.

Link to comment

Meni je to wishful thinking. Laburisti uzimaju i Ipswich i Hastings, Ruddova gubi, ma kako ne. Možda uzmu i Kensington kao 1996-te.

 

Istina da u Midlandsu leave vote ide fifti-fifti, al opet...

 

 

Idem spavati, jebi ga. Nešto se plašim da ću ujutru da zateknem Cons na 360, ali se nadam da ću pre zateći Terezu Mej da je završila kao Frenk Pentanđeli u Kumu II.

Link to comment

Meni je to wishful thinking. Laburisti uzimaju i Ipswich i Hastings, Ruddova gubi, ma kako ne. Možda uzmu i Kensington kao 1996-te.

 

Istina da u Midlandsu leave vote ide fifti-fifti, al opet...

 

 

Idem spavati, jebi ga. Nešto se plašim da ću ujutru da zateknem Cons na 360, ali se nadam da ću pre zateći Terezu Mej da je završila kao Frenk Pentanđeli u Kumu II.

 

Nemam pojma više, al to sad zaista ne izgleda verovatno. Mogli bi nekako do 340, to da. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Najtesniji rezultat do sad je labour hold u Workingtonu. 4k. 2015. je bilo 4,5k.

 

Darlington labour hold to je jedno od targetovanih od strane konzervativaca mada nije baš u onoj prvoj grupi.

Edited by theanswer
Link to comment

Evo ga Broxbourne u Hertfordshiru. Tory seat, ali sasvim je jasno da su Lab uzeli daleko veći deo od UKIP-a nego Tories. 

Link to comment

Evo ga Broxbourne u Hertfordshiru. Tory seat, ali sasvim je jasno da su Lab uzeli daleko veći deo od UKIP-a nego Tories. 

 

Gde pratiš, prebaci se na Sky, dosta kasniš :)

Link to comment

Gde pratiš, prebaci se na Sky, dosta kasniš :)

 

na guardianu i twitteru. Boli me glava užasno, ne mogu sluške sad :D 

Link to comment

Enivej, na sky-u kažu da ako je LAB uspeo da zadrži Darlington da exiti nisu mnogo pogrešili mada za sada pokazuju bolje rezultate za CON nego što su exiti pokazivali uglavnom. Strategija je bila da se na severu gađaju leave glasači i UKIP glasači koji su u Darlingtonu podeljeni 50-50 između CON i LAB

Edited by theanswer
Link to comment

Boris Johnson is "already on manoeuvres" claims Tory MP, who says the foreign secretary is "sounding out" a few colleagues about leadership.

Link to comment
×
×
  • Create New...