Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

ovo kako se jedna drzava svesno samounistila, bice u svim udzbenicima istorije u buducnosti.

pucanje po svim savovima, evropa, ostrvo, obe velike partije... morace vilijam da preuzme krunu pod hitno (a oca posalje u hilandar).

Edited by Takeshi
Link to comment

ovo kako se jedna drzava svesno samounistila, bice u svim udzbenicima istorije u buducnosti.

pucanje po svim savovima, evropa, ostrvo, obe velike partije... morace vilijam da preuzme krunu pod hitno (a oca posalje u hilandar).

 

:lolol:

 

Btw, taj otac uopste nije budala kad je rec o politici, koji god da su mu stavovi, taj zna o cemu prica. 

Link to comment

cekajte BoJo SoS? Neveruem

Sad neki profan međunarodnih poslova sa Uni of Reading uživo na BBC-ju reče da BoJo "has no policy experience, knows nothing about negotiations, he was a journalist and a media presenter. On the other hand he has no moral compass which makes him a great choice to eventually walks back some of the lies of the Brexit campaign once they have to admit them" :D  :ziga:

 

Ja ovako nešto u životu nisam čuo uživo :ziga:  Kad se završio prilog ugašen je ton ali je slika ostala i vidi se voditeljka kako besno diže ruke i nešto objašnjava :D

Link to comment

Sad neki profan međunarodnih poslova sa Uni of Reading uživo na BBC-ju reče da BoJo "has no policy experience, knows nothing about negotiations, he was a journalist and a media presenter. On the other hand he has no moral compass which makes him a great choice to eventually walks back some of the lies of the Brexit campaign once they have to admit them" :D  :ziga:

 

:lolol:

Link to comment

nI ja

 

 

 

Cim je pisalo da se Hammond preselio iz FO u min. finansija a da BJ ulazi na sastanak u No. 10, bilo je prilicno ocigledno ko preuzima FO.

Link to comment

Liam Fox is expected to be appointed to the new role of international trade minister, presumably to drum up business for British firms rocked by Brexit.

Link to comment
×
×
  • Create New...