Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

I kad sve premeriš, ko nas je više puta od svih njih zajebao, Englezi, Francuzi ili Rusi? Ovo čisto retorički, ne bih da diskusija ode u neželjenom pravcu.

 

P.S. Ja sam za federalnu Europu i ojropsku vojsku, oni su najveći protivnici oba. Punkt.

Rusi...
Link to comment

Aaaa, misliš da je naglasak na nedovoljnom broju godina?

 

Kakve to veze ima sa mojim stavom?

 

Sa kojim stavom? Postavio si pitanje.

Link to comment

Sa kojim stavom? Postavio si pitanje.

U sklopu tvoje konstatacije da u mom pitanju koje jeste to bilo, nije naglasak na bolećivosti prema Englezima. Već je na čemu?

Link to comment

Mi smo uglavnom uvek zajebali sami sebe.

 

Pa OK u sklopu šire slike, ali pošto su nas zajebali i Englez i Francuz i Rus barem egal, onda valjda treba da racionalno proberemo sizerena, kad svakako moramo da ga imamo?

Meni taj racio nekako vuče ka kontinentalnoj Evropi.

Link to comment

oduzmi to iz citirane recenice i na vise manje svemu ostalom

Pogrešan ti je utisak, poprilično, jer je baš naglasak na bolećivosti prema Englezima.

 

Ostalo je poslužilo da omeđim deo populacije na koji mislim i kome postavljam pitanje, jer sam pomenuti utisak upravo stekao u konverzaciji sa tipičnim predstavnicima te grupe ljudi.

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Pa OK u sklopu šire slike, ali pošto su nas zajebali i Englez i Francuz i Rus barem egal, onda valjda treba da racionalno proberemo sizerena, kad svakako moramo da ga imamo?

Meni taj racio nekako vuče ka kontinentalnoj Evropi.

 

Da, prema nekome ko nema neki širi politički interes da gazduje, već samo da se posluje. Italija, Austrija...

Link to comment

@jms_uk

North Wales, na relaciji Bangor-Llandudno-Rhuddlan...

Sto je blize Bangoru, sve su veci nacionalisti, a engleski  pricaju samo sa strancima ili sa nekim za koga znaju da ne razume velski...

Prosle godine mi kolega donosio neku mapu iz xx veka, na kojoj se vidi da je Wales zauzimao vise od pola ostrva...

Link to comment

donosio neku mapu iz xx veka, na kojoj se vidi da je Wales zauzimao vise od pola ostrva...

 

jeste, te mape su prava retkost

Link to comment

@jms_uk

North Wales, na relaciji Bangor-Llandudno-Rhuddlan...

Sto je blize Bangoru, sve su veci nacionalisti, a engleski pricaju samo sa strancima ili sa nekim za koga znaju da ne razume velski...

Prosle godine mi kolega donosio neku mapu iz xx veka, na kojoj se vidi da je Wales zauzimao vise od pola ostrva...

Pa zauzimao je :fantom: nisi sigurno pola ostrva zauzimali eskimi pre dolaska anglo-sasa
Link to comment

Ne znam jesam urban, ne znam ni šta je Gen X, a zaboravio sam kad je Ante podneo ostavku pa sam verovatno van kvalifikacija, ali nako odokativno...

 

TV:

Monty Python

Fawlty Towers

Only Fools And Horses

Blackadder

Allo Allo

Benny Hill

 

Sport:

Lineker, Gaza, Barns, Šilton, Bučer

 

Muzika:

Clash

Pistols

Bouvi

Maiden

Queen

Deep Purple

Whitesnake

Dire Straits

Happy Mondays

 

Drkaterijal:

Samantha Fox

 

 

Potpisujem i podržavam (dodao bih i men behaving badly :D ). Plus, ljudi ne treba da poistovećuju stanovništvo sa njegovom vladajućom klasom. Ja ne želim da me neko ocenjuje prema nastupima trenutnog psihopate i raznih goveda pre njega. 

 

 

Cekaj brate, ako smo od Britanca redovno dobijali cvetka, sta smo onda dobijali od Nemaca redovno? Bukake?

 

Da se razumemo, ja bi najradije da se za nas region ne pita niko osim nas samih, ali ako moram da biram spoljasnjeg regionalnog hegemona, Nemci su negde otprilike na poslednjem mestu

 

Slažem se. Doduše, imali smo jednom i Bugare pa je borba za poslednje mesto mrtva trka. 

Link to comment
×
×
  • Create New...