Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nemci su nam bili pošteni neprijatelji, s njima nije bilo neizvesnosti, znaš da će kad-tad da te napadnu s namerom da te okupiraju i eventualno anektiraju u Reich, da li Öste ili Dritte, svejedno, to je to. Sad su splasli, kao Francuska posle poraza od Borussie, i to rade konstruktivno™.

 

Ovima smo bili vazda zadnja rupa na svirali, prodavali nas uvek i svuda kad i gde su stigli, a mi sami se opet gurali uz njih iako tamo, ni po tradiciji ni po civilizaciji, ne pripadamo.

 

Obzirom da svakako moramo s nekim, svakako su mi bliži Francuska i Nemačka od njih.

Link to comment

Ama nema Tribun problem ni sa Englezima, ni sa Amerima (ni sa Nemcima nit sa bilo kim drugim)

 

Naglasak u ovome

 

 

 

Može li mi neko od urbanih beogračića iz generacije X što su prvi seks imali u doba Ante Markovića objasniti oduševljenje i bolećivost spram Londona i ostrva u toj društvenoj grupi?

 

nije na 

 

 

 

oduševljenje i bolećivost spram Londona i ostrva
Link to comment

nazalost

 

ja bi realno radije Her Royal Majesty nego Die Beste

To je valjda aksiom. Naravno da treba najviše očekivati od Fra i Ita, samo one nisu dovoljno moćne. Inače mislim da Britaniji nije interes da izađu i to će verovatno biti iskazano na referendumu.
Link to comment

^^Već na nedostatku prvog seksa u doba Anta Markovića, ili uopšte, doktore? :D

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Cherry picking je moj omiljeni pristup istoriji... Englez nas je uvek zajebao (osim kada je organizovao odbranu na Savi i Dunavu 1914. i 1915, kada je organizovao evakuaciju srpske vojske na Krf, kada je otvorio Solunski front, kada je školovao srpske izbegle đake i studente, kada je među prvima priznao SHS, kada je...), a Francuz je uvek bio uz nas (osim kada je, uz Ruse i Engleze, tražio da Bugarima ustupimo delove Makedonije, kada je odlučio da ne šalje pojačanje dolinom Vardara, kada je obustavio napredovanje posle zauzeća Bitolja, kada je sprečio srpsku vojsku da posedne pravedne granice u Mađarskoj 1918/1919, kada nas je iscimao da budemo predstraža Versajskog sistema na istoku pa nas iskulirao jer je hteo dobre odnose sa Italijom, kada je odustao od obećanja o podršci Maloj Antanti...). Jbg.  

Link to comment

Uzgred, da nije bilo Britanaca, Ameri bi sravnili VRS još 1993. godine.

Da bukvalno su kupili vreme. I to na svoj način. Plus ih ovi tribunovi optužuju da su izgurali prvostepenu presudu Gotovini i ekipi. Morali su posle debelo da peglaju za prepravku.
Link to comment

I kad sve premeriš, ko nas je više puta od svih njih zajebao, Englezi, Francuzi ili Rusi? Ovo čisto retorički, ne bih da diskusija ode u neželjenom pravcu.

 

P.S. Ja sam za federalnu Europu i ojropsku vojsku, oni su najveći protivnici oba. Punkt.

Link to comment
×
×
  • Create New...