Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

http://www.slobodnaevropa.org/a/oliver-britanija-ce-biti-rezervisanija-prema-balkanu-ako-ostane-u-eu/27759754.html

 

Ako nekome do sada nije bilo jasno zašto treba toplo podržati Borisa Džonsona, Najdžela Feridža i sve slobodarske snage na ostrvu u njihovom pravičnom questu kidanja veza sa mrskim kontinentom i vraćanja na politiku splendid isolation, ovde se nalazi sažetak toga. Svaki iskreni britanski patriota koji ne želi da mu kakav balkanski kriminalac u sadejstvu sa hordom turaka sutra zakuca na vrata, znaće da je opcija koju zaokružuje 23. juna samo YES!

 

E Viva Britania Magna! :fantom:

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

i meni se cini, al ti svakako imas bolji 1 uvid

Ma jok - to je vise moja nada/projekcija.

 

Mislim da niko nema uvid sta ce biti 23.-eg, za sada samo pratimo ko je glasniji (jedan dan jedni, sledeci dan ovi drugi).

 

Pozitivna mi je izjava Farage-a o drugom referendumu ako izgube na ovom.

 

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

http://www.slobodnaevropa.org/a/oliver-britanija-ce-biti-rezervisanija-prema-balkanu-ako-ostane-u-eu/27759754.html

 

Ako nekome do sada nije bilo jasno zašto treba toplo podržati Borisa Džonsona, Najdžela Feridža i sve slobodarske snage na ostrvu u njihovom pravičnom questu kidanja veza sa mrskim kontinentom i vraćanja na politiku splendid isolation, ovde se nalazi sažetak toga. Svaki iskreni britanski patriota koji ne želi da mu kakav balkanski kriminalac u sadejstvu sa hordom turaka sutra zakuca na vrata, znaće da je opcija koju zaokružuje 23. juna samo YES!

 

E Viva Britania Magna! :fantom:

 

Britanija se oko Balkana pita koliko i za kineski svemirski program. Zna se čiji je Balkan zabran.

Link to comment

Moj čovek :fantom:

Ali zar to ne znaci da se plasi da ce da izgube na ovom? Da je siguran u pobedu, ne bi to ni izjavljivao.

 

Mada, ako ne izadjemo sada, nece biti sledeceg referenduma pre sledecih izbora 2020.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Edited by jms_uk
Link to comment

Britanija se oko Balkana pita koliko i za kineski svemirski program. Zna se čiji je Balkan zabran.

 

Dokle god je mehanizam odlučivanja u Briselu takav, pita se i Hrvatska, kamoli Britanija. I nije samo pitanje Balkana, tu je pitanjesvihpitanja™.

 

 

Oliver: Ono se delimično koristi u unutrašnje političkom nadmetanju uoči referenduma.

Za mene je neverovatno da se Britanija godinama zalagala za prijem Turske i drugih zemalja u EU, uključujući i pojedine pobornike njenog napuštanja evropskog bloka kao što je bivši gradonačelnik Londona Boris Džonson. U Britaniji se, naime, smatralo da što Unija bude veća, to će je biti teže integrisati, a što je bila povoljna pozicija za Ujedinjeno kraljevstvo.

Analitičari su godinama unazad znali da kada ovo pitanje postane aktuelnije da će britanska vlada - koja nikada nije objasnila zašto Turska treba da postane članica EU – promeniti stav. To se upravo sada dešava. Ne iznenađuju emotivne reakcije mnogih ljudi koji ukazuju na problem migranata, muslimana, kriminalaca, ljudi koji dolaze iz siromašnih zemalja da uzmu posao Britancima.

Dejvid Kameron, koji je takođe podržavao ulazak Turske u EU, sada je protiv jer zna da tako ima više šansi da se izbori za opstanak svoje zemlje u evropskom bloku.

 

Ali zar to ne znaci da se plasi da ce da izgube na ovom? Da je siguran u pobedu, ne bi to ni izjavljivao.

 

Might be, obzirom da poll-ovi pokazuju šta pokazuju. Ali čovek ukazuje da je dosledan i da no passaran, neće odustati kao Škoti pizde. :fantom:

Link to comment

Hehe, jeste samo što je stvar vrlo jednostavna - Britanci ne žele da više iko uđe u EU. Nemci isto ali bi i da nas jebu i da nam komanduju pričajući nam kako eto možda jednog dana. Britance makar zabole đoka za neke Srbe.

 

EDIT

 

@ Tribun Populi

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Hehe, jeste samo što je stvar vrlo jednostavna - Britanci ne žele da više iko uđe u EU. Nemci isto ali bi i da nas jebu i da nam komanduju pričajući nam kako eto možda jednog dana. Britance makar zabole đoka za neke Srbe.

 

Sa izlaskom GB se mnoge stvari u EU menjaju. ;)

A i mi smo sad fino kooperativni, ja više nemačkih para i raznoraznih GIZ-ova i KfW-ova nisam video nikad.

 

Nemci od nas sada prave svoj zabran, kao od Hrvatske, i to fino sistemski. To se lepo prati iz reforme pravnog sistema, sad kad se otvori dvajestrojka će biti veoma očigledno ko želi da prati. Ako budemo sarađivali kao što sarađujemo, ubaciće nas kao i susjede.

 

Engleze boli dupe za bilo koga sem za sebe, a i koče integracije na svakom koraku. Smetaju jednostavno.

 

BTW. Može li mi neko od urbanih beogračića iz generacije X što su prvi seks imali u doba Ante Markovića objasniti oduševljenje i bolećivost spram Londona i ostrva u toj društvenoj grupi? Čisto kao sociološki fenomen, pošto sam ga primetio kod par primeraka te vrste, pa stekao utisak da je opšteraširena pojava.

Link to comment

Može li mi neko od urbanih beogračića iz generacije X što su prvi seks imali u doba Ante Markovića objasniti oduševljenje i bolećivost spram Londona i ostrva u toj društvenoj grupi? Čisto kao sociološki fenomen, pošto sam ga primetio kod par primeraka te vrste, pa stekao utisak da je opšteraširena pojava.

 

Ne znam jesam urban, ne znam ni šta je Gen X, a zaboravio sam kad je Ante podneo ostavku pa sam verovatno van kvalifikacija, ali nako odokativno...

 

TV:

Monty Python

Fawlty Towers

Only Fools And Horses

Blackadder

Allo Allo

Benny Hill

 

Sport:

Lineker, Gaza, Barns, Šilton, Bučer

 

Muzika:

Clash

Pistols

Bouvi

Maiden

Queen

Deep Purple

Whitesnake

Dire Straits

Happy Mondays

 

Drkaterijal:

Samantha Fox

 

Link to comment

 

BTW. Može li mi neko od urbanih beogračića iz generacije X što su prvi seks imali u doba Ante Markovića objasniti oduševljenje i bolećivost spram Londona i ostrva u toj društvenoj grupi? Čisto kao sociološki fenomen, pošto sam ga primetio kod par primeraka te vrste, pa stekao utisak da je opšteraširena pojava.

 

jbg

 

Link to comment
×
×
  • Create New...