Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

Albania’s neighbour on the Adriatic Sea, Montenegro, has a breathtakingly beautiful coastline and romantic interior. It also, unfortunately, has mafia gangs, a reputation as a centre for money-laundering and a record for narcotics trafficking.

The prime minister, Milo Djukanovic, has been a leader of the country almost continuously for the past 30 years. He started as a Communist apparatchik and friend of the murderous Serbian dictator Slobodan Milosevic.

But today he is a fan of the European Union and chummy with EU power brokers.

Montenegro was, like Serbia and Macedonia, formerly part of Yugoslavia. The Yugoslav conflict was a hauntingly sad episode in Europe’s recent history and we are still living with its ramifications today — including the consequences of refugee flows, organised criminals exploiting the collapse of state institutions, and Islamist foreign fighters making an ethnic struggle their own personal jihad.

 

http://www.dailymail.co.uk/debate/article-3566620/Michael-Gove-warns-EU-expansion-open-borders-88-million-Europe-s-poorest-countries.html

Link to comment

Al je super kad kukaju na 88 miliona novih siromasnih u EU! u Turskoj, Albaniji, Srbiji, CG, i BiH, a od toga 75 miliona otpada na Tursku.

Link to comment

Saće oni lepo blago nama napolje, da povrate staru slavu, i nema zašto da kukaju, problem rešen.

 

BTW Pre će se unija raspasti nego što će Turska u nju.

Link to comment

Ja se nadam da ce da izadju ali sumnjam. Stare su to picke, samo prete izlaskom da bi namakli jos vise beneficija za sebe, a jos manje obaveza prema uniji. I ako izadju sve sto im odgovara od benefita ce im ostati.

Link to comment

Koliko ce Kan da rasturi Goldsmita?

 

Koliko ce SNP da razbije sve ostale?

 

Kako ce Gardijan da spinuje da je Korbin luzer nezavisno od toga sta urade laburisti na izborima?

Link to comment

Mislim da je sranje sa Livingstonom oborilo procente laburistima. Sa druge strane, ne vidim ko je uopšte mogao i da pomisli da bi Goldsmit mogao da dobije izbore.

 

Takođe, mislim da je peak SNP-a bio prošle godine. Pobediće ubedljivo ali ne kao što je razvalio 2015.

Link to comment

ja glasao jutros za gradonacelnika. 

 

cenim da ce kan pobediti mada ga ne podnosim. mali bler. gde god je mogao da se provuce uvlaceci se u bulju, nije propustio priliku. redak ljigavac. ako mu je ken makar malo pomrsio konce - pozdravljam.

 

glasovi se broje od sutra ujutro.

Link to comment

Mislim da je sranje sa Livingstonom oborilo procente laburistima. Sa druge strane, ne vidim ko je uopšte mogao i da pomisli da bi Goldsmit mogao da dobije izbore.

 

Takođe, mislim da je peak SNP-a bio prošle godine. Pobediće ubedljivo ali ne kao što je razvalio 2015.

 

Corbyn jeste luzer, covek je bez ikakve kontrole i harizme, ma koliko se hispteri trudili. SNP ce tek da pokida (sve dok za to mogu da okrivljuju London za svoje probleme.

Link to comment

Naravno, kao sto su ozbiljne prognoze vec govorile o tome, Corbyn oznacava kraj tradicionalnih Laburista, narocito u Skotskoj. Covek mora da popije pedalu u roku od odmah ako hoce da budu ozbiljni kandidati, inace im se smesi sudbina LibDemsa.

 

Edit: bivsi Labour glasaci su sada u vecini otisli SNPu, a nesto malo za Conservatives, sto nije bas tradicionalna podela po ideologiji, vec vise o tome oko buduceg referenduma ukoliko Brexit uspe. Nije to tradicionalni "porast Konzervativaca".

Edited by dragance
Link to comment

Ovaj, Lab izgleda sasvim ok stoje na jugu, konzerve nisu napravile pomak.

 

A ako se gleda leadership, Korbin se svakako manje pita za Skotsku nego Englesku. Kezia nije uspela da uzme mesto SNPu u Istoncom Edinburgu, dok je lider LibDemsa to uspeo u zapadnom Edinburgu.

 

Cinjenica da Korbin nije sasvim pecen je i to sto tradicionalano anti-korbinista Gardijan Skotsku a ne Englesku stavlja u prvi plan.

 

Edit;

I konzerve uzele SNPu mesto u Edinburgu, a Kezia down 6%.

Ovo je iz marta, Kezia se jasno distancirala od Korbejna.

 

The Scottish Labour leader has insisted there is no problem in Jeremy Corbyn not attending the party's Scottish conference.

Edited by Budja
Link to comment
×
×
  • Create New...