Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

To je drugo, a i Putin bi posle snošaja sigurno pojeo svinju, što se kosi sa osnovnim civilizacijskim tekovinama.

+1

sve mi nadođe nacionalni ponos što imam predsednika koji napumpava barely legal savetnice a još su i žive pritom :fantom:

Link to comment

10€ da bi isto ovako nonšalantno dočekao vest da je u pitanju putin :fantom:

 

ps

od nedelje uveče plačem tviter nikad nije bio bolji u istoriji

Ma putinu bi pored svega jedan koitus sa svinjom bio plus u CVu.

 

 

Flattered, but I thought your leaders preferred horses.

CPb4k4eW8AAcZjI.jpg
CPb4k4eWIAAjQky.jpg
 
 
 

 

 

Edited by Eraserhead
Link to comment

I evo zasto Corbyn nikada nece biti ni blizu vlasti:

 

"Meat should be treated like tobacco with a public campaign to stop people eating it, Jeremy Corbyn’s new vegan shadow farming minister has suggested."

Link to comment
"Meat should be treated like tobacco with a public campaign to stop people eating it, Jeremy Corbyn’s new vegan shadow farming minister has suggested."

:isuse: :isuse:

Edited by Gandalf
Link to comment

ja sam mesožder, ali ne vidim ništa loše u takvoj kampanji koja diže svest o štetnosti jedenja previše mesa, pošto je, jebiga, štetno. tako sam bar skapirao ovo što senovita ministarka predlaže. doduše, činjenica je da u političkom diskursu takve izjave stvarno nanose mnogo štete onome ko ih izjavi u svetu u kome dominiraju ljudi koji vole meso.

Link to comment

Tako to počinje, "dižimo svest", tzv građanski aktivizam, onda nekom gradonačelniku padne na pamet da u svom malom mistu zabrani prodaju mesa posle 6 jer se uveče teže vari a on mnogo brine za probavni trakt elektorata (više nego elektorat sam, on je progresivan i zna™), iskrsnu neke studije sa univerziteta u gornjem donjem o štetnosti crvenog mesa i njegove obrade za čoveka, prirodu i životinje, pa idu talasi moralne panike, pa koliko to košta zdravstveni sistem da leči sve moguće i nemogue bolesti izazvane jedenjem obrađenog mesa, pa onda poslanici donesu zakon o zabrani reklamiranja mesara itd itd. 

 

Nema tu sredine i kohabitacije sa takvim smaračima, stoga fuck off, neka veganuje u svoja 4 zida.

Edited by Prospero
Link to comment

ma nece zabranu, samo da mesozderi plate koju funtu vise, za istrazivanja buducih lecenja.

Ljudi koji umereno konzumiraju meso nisu izlozeni riziku nista vise nego vegetarijanci. Poredjenja konzumacije mesa i duvana je samo pokazatelj koliko su ovi otkinuti od stvarnosti.

Link to comment

pa da, hiper-produkcija mesa prepunog hormona i antibiotika. barem ministar vlade u senci moze da pomene.

 

Ministar u senci je mogao da priča o štetnosti takve proizvodnje i po zdravlje i po okolinu, i da priča o merama koje bi ublažile/ograničile/zabranile takvu proizvodnju. Takve mere bi onda automatski dovele do (možda drastičnog) skoka cene mesa, što bi najverovatnije rezultiralo padom potrošnje.

 

No jasno je da se ovde ne radi o nekoj brizi za opšte dobro već da dotični ministar iz senke jednostavno gura svoju ličnu ideološku priču.

Link to comment
×
×
  • Create New...