Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

a da mu date sansu i ne nasedate na price o komunistickoj revoluciji?

 

covek je trideset godina u politici, sasvim pristojno obrazovan, iskusan, svakako poznaje politicku scenu bolje od svih nas ovde i u stanju je da proceni koje bitke moze dobiti a koje ne. to sto sad razni kopaju sta je govorio kao nadobudni klinac (i on i njegovi najblizi saradnici) pa prezentuju kao neki buduci manifesto je nista drugo nego cinicni spin. 

 

doduse, ovo blacenje je ocekivano. i to ne samo od konzervativaca vec od blerista koji bez obzira sto nisu na vlasti imaju razne masne funkcije u raznim komisijama i parlamentarnim telima i debelo su u frci da ce da ih razjuri pa ce, eto frke, morati da zive od plate i troskova. i evo, pocelo je. sad prete da ce da prave svoje paralelne funkcije pa ce imati kabinet u senci iza kabineta u senci... tako nesto je bulaznio charles clark juce ujutro na radiju (radio4, ozbiljne vesti). 

 

meni je najsuper momenat bio kad je sedam ministara iz senke dalo ostavke pre nego sto im je ponudjeno da ostanu na funkciji. pazi molim te, kao da je bilo ikakve sanse da ostanu tu gde su. seseljevstina samo takva. 

 

ima corbyn sanse da pokosi na sledecim izborima, narodu je puna pipa, zato su se i usrali. da je drugacije, ne bi se digla ovolika frka. 

Link to comment

Conviction politician.

 

S obzirom da mu je 66 leta, sasvim sam siguran da nece previse odstupati od sopstvenih uverenja, sto nikada ne bih mogao da potpisem za, recimo, Iglesijasa a Ciprasa smo vec videli.

Link to comment

Conviction politician.

 

S obzirom da mu je 66 leta, sasvim sam siguran da nece previse odstupati od sopstvenih uverenja, sto nikada ne bih mogao da potpisem za, recimo, Iglesijasa a Ciprasa smo vec videli.

 

Vrlo neozbiljna ocena. Šta su u ovom slučaju "uverenja" od kojih je odstupio Cipras?

Link to comment

hehehehe.... http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34263447

 

Jeremy Corbyn opted to stand in silence during the singing of the national anthem at a service to mark the 75th anniversary of the Battle of Britain.

The new Labour leader, who believes in the abolition of the monarchy, has faced criticism for not joining in. 

 

sličnost je sasvim slučajna  :D

 

197px-Oliver_Cromwell_by_Samuel_Cooper.jJeremycorbyn.jpg

Edited by slow
Link to comment

Na stranu sve to, Iglesijas je trenutno najartikulisaniji i najozbiljniji od ekipe.

 

Mislim da Korbin ne bi trebao da čačka oko monarhije, i da je, ako nastavlja da govori o tome sada kada je kampanja u partiji gotova, to vrlo loš znak.

Link to comment

pa nije čačkao, morao je da prisustvuje događaju po protokolu, a kapiram i po sopstvenoj želji. pošto je republikanac i dosledan svojim uverenjima (ili pažljivo neguje imidž doslednog, štagod) nije mogao da peva himnu jbg. zapala mu malo nezgodna situacija u trenutku kada je bio u apsolutnoj žiži svih. mada, dogodilo bi se kad tad, biće on u žiži potrage za pljuvačkim povodima još ihahaha.

Link to comment

Циничан какав сам,рекао бих да не пева химну и ту изгледа бескомпромисан да би направио димну завесу да направи неке много озбиљније компромисе - тридент, еу, национализација железнице, нато...

Link to comment
×
×
  • Create New...