Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Hehe, vlažni snovi:)

 

Ajde, nadjemo se ne posle dolazecih izbora, nego onih tamo i ako LibDems budu imali više od danasnjih % ja ti plaćam pivo.

Link to comment

Hehe, vlažni snovi:)

 

Ajde, nadjemo se ne posle dolazecih izbora, nego onih tamo i ako LibDems budu imali više od danasnjih % ja ti plaćam pivo.

 

smela ponuda

Link to comment

Meni je jasno zasto laburisti kipte sto ce biti "unelectable", mada mi nije jasno zasto kukaju raznorazni drugi na foru "joj imacemo samo torijevce". Postoji i treca stranka, Libdems, koja jeste pretrpela tezak udarac, ali ako se opasulje sa novim liderom i zauzmu poziciju "ni u ludilu s torijevcima, nikada vise", a Labour ode pod Korbinom skroz u levo, eto prostora za njih, prirodno ce im ici glasovi razocaranih glasaca konzervativaca, plus ce izmedju levih laburista i desnih konzervi izgledati kao glas razuma.

Mislim, sad sto ja mislim da je LibDem vlada najbolje resenje, to je nesto drugo :fantom:

 

Mozda skretanje u levo postane nova moda s obzirom sta se dogadja:

 

http://www.theguardian.com/money/2015/aug/19/high-london-rents-new-controls-on-landlords-david-lammy

Edited by Anduril
Link to comment

Ovo je zaista strašno. Ljudska gramzivost je velika bolest, a na ovo bi trebalo da utiču poslodavci, jer uskoro neće imati radne snage, ili će se masovno iseliti što bi tek uništilo London.

 

A nisam levičar, a ipak ovo glasno mislim.

Link to comment

Imam drugara koji živi u Londonu par godina, i sa ženom (oboje rade) nikada nije mogao da iznajmi sopstveni stan...uvek "flat share". Plaćaš enormne pare da bi imao jednu spavaću sobu i delio WC, kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu sa nekim totalnim strancima. Idiotizam

Link to comment

Imam drugara koji živi u Londonu par godina, i sa ženom (oboje rade) nikada nije mogao da iznajmi sopstveni stan...uvek "flat share". Plaćaš enormne pare da bi imao jednu spavaću sobu i delio WC, kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu sa nekim totalnim strancima. Idiotizam

 

Skupe te londonske hruščovke :D

Link to comment

Flašu nekog dobrog viskija bar :fantom:

Nije meni do mene, već o njegovim finansijama brinem, pošto sigurno dobijam. A vidiš inda se boji da prihvati opkladu. Chicken :fantom:

Link to comment

Grickalice, zanimacije...

 

Nakon antisemite, mizantrop.

 

 

 

Jeremy Corbyn faces backlash over women-only train carriages idea

Labour leadership rivals Andy Burnham, Yvette Cooper and Liz Kendall condemn proposal as an admission of defeat in fight for women’s safety

 

Komicni su ovi napori establsimenta da sahrane Korbina, ne zbog samog Korbina vec sto time i sahranjuju LAB.

 

Ako Kuperova kojim slucajem dobije, ostace utisak da je dobila zato sto je zena. Dakle, non-starter u politici.

Link to comment

Gardijan sada full time u sluzbi kampánje Kuperove.

 

 

 

Andy Burnham asks £125 a head for Manchester fundraising event

Some of those invited to buy tickets are unimpressed by the cost of dinner hosted by Burnham at Old Trafford football ground

Link to comment
×
×
  • Create New...