Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

I samo da linkujem Borisov tekst
 
:D

 

We Tories are in a state of disbelief about Jeremy Corbyn

How did it get to the point where a Sinn Fein-loving, monarchy-baiting Leftie could lead the Opposition? Conservatives can't believe their luck



How should we Tories react? Well, that is for another column; but in the meantime we watch with befuddlement and bewilderment that is turning all the time into a sense of exhilarating vindication: I told you they were loony.
Edited by Prospero
Link to comment

al su se isprepadali svi.  ^_^

 

 Jeremy Corbyn is a bearded version of Ken Livingstone (I think they even go to the same tailor for their vests). He would take this country back to the 1970s, or perhaps even the 1790s. He believes in higher taxes and a bigger deficit, and kowtowing to the unions, and abandoning all attempts to introduce competition or academic rigour in schools – let alone reforming welfare.

Link to comment

Pa sve je tačno napisano.

 

to za sta se korbin zalaze je manje bitno (naravno da jedan covek ili stranka ne mogu kruti sistem iz korena da promene, tek ne britanski), ali je zanimljivo kako svi reaguju na podrsku coveku koji nije deo kalupa. boris johnson je kao srecan zbog raspada laburista ali ipak mora da podeli najgore kvalifikacije, tek za svaki slucaj da spreci dolazak.

 

He is a Sinn Fein-loving, monarchy-baiting, Israel-bashing believer in unilateral nuclear disarmament.

Edited by Takeshi
Link to comment

Ja opet, Corbyn to nosi sa ponosom. Da ga zaustavis na ulici i pitas da li je sve to on, verujem da bi ti dao isti odgovor, sa potpuno istim recnikom.

Link to comment

Da se nadovežemo ovde:

 

provaljena baza podataka kanadskog dating sajta (namenjenog ljudima u brakovima i vezama, pod sloganom life is short, have an affair), ima preko 15000 mejlova sa americkih gov i mil domena.   :isuse:   :D

 

Ashley Madison hack is not only real, it’s worse than we thought

 

 

Ashley Madison hack: Live updates as 'UK Government email addresses' in data of 32 million dumped online

 

Scores of gov.uk addresses among 32 million released on Dark Web by hackers who targeted adultery site AshleyMadison.com - latest updates

 

 

- 92 Ministry of Defence addresses in leak

 

- SNP MP Michelle Thomson reveals her name is on the hacked list

 

Joj al će da bude field day za medije :lol:

Edited by Prospero
Link to comment

Meni je potpuno nejasno kako neko, let alone ljudi koji rade za 1 drzavu, mozu i da pomisle da takvo nesto sto se nalazi fuckin online je sto posto "bezbedno". 

Link to comment

Pokušavam da nađem ali mi ne uspeva... Da li neko od laburističkih kandidata osim Korbina vodi nekakvu kampanju? Mitinzi, okupljanja, sastanci, govori?

Link to comment

Pokušavam da nađem ali mi ne uspeva... Da li neko od laburističkih kandidata osim Korbina vodi nekakvu kampanju? Mitinzi, okupljanja, sastanci, govori?

 

O,da, nisi video prosle nedelje veliku uspeh Kuperove: 100 ljudi na prvom spratu nekog bioskopa u Mancesteru.

Link to comment

Meni je jasno zasto laburisti kipte sto ce biti "unelectable", mada mi nije jasno zasto kukaju raznorazni drugi na foru "joj imacemo samo torijevce". Postoji i treca stranka, Libdems, koja jeste pretrpela tezak udarac, ali ako se opasulje sa novim liderom i zauzmu poziciju "ni u ludilu s torijevcima, nikada vise", a Labour ode pod Korbinom skroz u levo, eto prostora za njih, prirodno ce im ici glasovi razocaranih glasaca konzervativaca, plus ce izmedju levih laburista i desnih konzervi izgledati kao glas razuma.

 

Mislim, sad sto ja mislim da je LibDem vlada najbolje resenje, to je nesto drugo :fantom:

Link to comment
×
×
  • Create New...