Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ko je Red Ed? Ed Balls?

 

Inače se slažem, bombardovaće ga iz svih oružja u naredne dve nedelje.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Uh, Miliband je bio Red Ed...

 

Ovo će svakako biti žestok obračun između partijske nomenklature koja će podržati Kuperovu ili Burnama i partijske baze koja naginje Korbinu. Ne isključujem i formalnu podelu na kraju.

Link to comment

Mislis, umesto Kendalove?

Svakako, i to se vec desava a Kendalova nastoji da, sa zakasnjenjem, da se pozicionira kao neko sa politickom agendom posto je ni Kuperova ni Burnam nemaju.

Link to comment

Mislis, umesto Kendalove?

Svakako, i to se vec desava a Kendalova nastoji da, sa zakasnjenjem, da se pozicionira kao neko sa politickom agendom posto je ni Kuperova ni Burnam nemaju.

 

Kendal ima agendu, alright. Jedino što mi se ta agenda čini malkice "desnijom" i od Blera. Doduše, to mi je i dalje simpatičnije od Burnama, koji kao da kombinuje krajnje desno i krajnje levo što može teoretski da se nekako nazove Labour.  

Edited by MancMellow
Link to comment

Ja iščitao da su ti pulovi za lab izbore poprilično nesigurni. Ako pobedi korbyn to će biti izgubljenih 5 godina za lab.

 

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ja iščitao da su ti pulovi za lab izbore poprilično nesigurni. Ako pobedi korbyn to će biti izgubljenih 5 godina za lab.

 

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Docim su sa Burnamom i Kuperovom na konju. 

 

Kako rekoh jednom, najbolje je da zamole Caroline Lucas da ih vodi.

Link to comment

Docim su sa Burnamom i Kuperovom na konju. 

 

Kako rekoh jednom, najbolje je da zamole Caroline Lucas da ih vodi.

 

Stvarno mislim da će ako Korbin izgubi velik deo članstva laburista napustiti stranku i napraviti ili neku novu socijalističku partiju ili neku frakciju koja će se fuzionisati sa zelenima.

 

Pa dobro, ali sa ovim bi baš bio raspad.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Zašto to misliš? Dobro jutro čaršijo politika ih je dovela tu gde jesu.

Link to comment

Treba da vode razumnu i.doslednu levičarsku politiku a ne kao.jovo bakic. Na to.sam.mislio

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

IMHO, laburisti i generalno evropski socdem su izgubili bitku za sredinu polja, i čini mi se razumnim da se skupe više levo, u socijalističkije i marksističkije (da tako kažem) predele, koji su svakako manji u biračkim procentima, da se teorijski potkuju, osavremene i pošalju neku novu levu poruku za 21 vek, tj bar za njegovu treću deceniju.

 

Mora se iznova osmišljati konceptualna razlika, praviti delineacija i mi-oni narativ koji može da okupi kritičnu masu.

 

Meni svi sem Korbina deluju kao light conservatives, a što bi neko glasao za njih kad ima original.

Link to comment

Upravo.

 

Vreme je za Beveridža, Novi Jerusalim, Big Society etc etc

 

Levica drugu osnovu nema i ne može je ni imati.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment
×
×
  • Create New...